A szombati eseményről Majkut Gergely, a DVTK szakosztályvezetője és edzője érdeklődésünkre csütörtökön délben elmondta, hogy a diósgyőriek 4x200 méteres női váltója – Gál Nikolett, Lalik Petra, Boldog Boróka, Bacsa Fanni – áll rajthoz. A kvartett az erőviszonyok alapján eséllyel pályázik az aranyéremre.
A piros-fehérek öt sportolója a jövő héten pedig egy szlovákiai nemzetközi viadalon áll majd rajthoz.
Aranyeséllyel indulnak
Ez is érdekelhet
Éremeső a Népkertben
Családi sportnap: reggeltől estig tartó programot szervezett a Miskolc Népkert Volán Sportegyesület.
Ismét kedvezett a kincsvadászoknak a régiségvásár
Oldschool BMX felvonulás tette emlékezetessé a júniusi Miskolci Régiségvásárt.
Látványos csaták, nívós küzdelmek a 34. Bükki Hegyi Maratonon
A június 6-án megrendezett versenyen háromszáznál több sportember ismerkedett meg a Bükk-hegység csodálatos látványt kínáló, de cseppet sem könnyű pályájával.
Minőségre hangolt mérnök- és gazdászkultúra az egyetemen
Stratégiai együttműködést kötött a Miskolci Egyetem és az ISO 9000 Fórum Egyesület.