Ugrás a tartalomra

Szeles szombatot jósolnak sok napsütéssel

Létrehozva
Időjárás a hétvégén.
Kép
minap_indito_20260608-ot-8.jpg
Minap-archív fotó: Osztie Tibor

Szombaton sok napsütésre számíthatunk, legfeljebb néhol alakulhat ki a megnövekvő gomolyfelhőkből futó zápor, esetleg zivatar. Sokfelé lesz élénk, erős a nyugati, északnyugati szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 20, a legmagasabb hőmérséklet 29 fok körül alakul a térségben.

Vasárnap összességében kevés felhőre, sok napsütésre van kilátás, de a nap első felében nyugaton és északnyugaton több felhő lehet az égen. Számottevő csapadék nem várható. Az északi, északnyugati szelet többfelé kísérhetik élénk széllökések. Hajnalra 11 és 20 fok közé hűl a levegő. A legmelegebb órákban 25-32 fokot mutathatnak a hőmérők – írja előrejelzésében az Időkép.

Egész Miskolcon és agglomerációjában jó a levegő minősége a pmmonitoring.hu tájékoztatása szerint.

Címkék

Ez is érdekelhet

Besenyei Péter műrepülő a miskolci repülőtéren
A forróságban is sokan voltak kíváncsiak Besenyei Péter bemutatójára
MiskolcSzabadidő
A hőség ellenére is sokan gyűltek össze pénteken a miskolci reptéravatón, ahol egész nap repülők, bemutatók és családi programok várták a látogatókat. A földön kirakodóvásár és gyerekprogramok, a levegőben pedig többek között Besenyei Péter látványos bemutatója adta meg a nap hangulatát.
Képgaléria
Fotók: Horváth Csongor
Este újra ragyog Miskolc: a Tündöklő második napja következik
MiskolcSzabadidő
Augusztus 20-án már megtelt élettel Miskolc belvárosa: a Tündöklő – A fény művészete első estéje megmutatta, hogyan változhat át a város néhány óra alatt szabadtéri fénygalériává. A különleges fényfestések, installációk és programok után pénteken, augusztus 21-én újabb élményekkel folytatódik a fesztivál.
Tündöklő fesztivál a belvárosban
Futóverseny a város fényeiben – szombaton első alkalommal rendezik meg a Night Run Miskolcot
MiskolcSportSzabadidő
Különleges sportesemény várja szombat este a mozgás szerelmeseit: első alkalommal rendezik meg a Night Run Miskolcot.
Lecsóért ki az ágyból – péntek reggeli kalandok a Búza téri piacon
MiskolcGazdaságVéleményGasztroEgészségSzabadidő
Van, akinek napi rutin, másnak szinte életforma a piacozás. Nekem ritkábban adatik meg, de a lecsóbefőzés szent ügye most még engem is kirángatott az ágyból. Paradicsomvadászat, piaci nagybeszélgetések és néhány többé-kevésbé őszinte pillantás a befőzés jövőjébe – péntek reggel a Búza téren.