Egyéni sport

Forrás
Bájer Máté
2021. március 02. kedd 15:47
Nagyjából 1400 rajtot terveznek indítani hétvégén a Kemény Dénes Sportuszodában.
Forrás
2021. március 01. hétfő 14:14
A Miskolci Vasutas Sport Club versenyzője, Sáfrány Péter a 90 kilogrammosok legjobbja lett prágai European Open-viadalon.
Forrás
Bájer Máté
2021. február 27. szombat 17:45
A Miskolci Magister Gimnázium segíti majd a Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. és a Miskolci Vasutas Sport Klub (MVSC) fiataljainak tanulmányi felkészülését.
Forrás
Kujan István
2021. február 22. hétfő 15:07
Súlyos térdsérülése után parádés világbajnoki versenyzéssel tért vissza a miskolci származású műlesikló, Kékesi Márton.
Forrás
MTI
2021. február 22. hétfő 11:36
Három, a tokiói olimpiai részvételre egyformán eséllyel pályázó magyar karatés is dobogón végzett a hétvégi ausztriai nemzetközi versenyen, amely a koronavírus-járvány miatt csaknem egy év szünet után az első komoly nemzetközi megméretésük volt a japán gyökerű küzdősport legjobbjainak.
Forrás
2021. február 23. kedd 09:53
A sportban ki tudnak teljesedni, és sikerélmények érik őket – tapasztalja a sajátos nevelési igényű gyermekeket úszni tanító Frigyik Erika.
On
Forrás
2021. február 22. hétfő 18:13
A paralimpiai bronzérmes bocsajátékos, Gyurkota József korábbi személyi edzője, az Akarat SE elnöke nagyon jó véleménnyel van a parasportolók hozzáállásáról, munkájáról.
Forrás
2021. február 24. szerda 09:13
Annyi élményt ad számára, kitartásra neveli és feltölti, a sport, hogy nem is tudná enélkül elképzelni az életét Gergely István kerekesszékes sportoló.
On
Forrás
MTI
2021. február 21. vasárnap 17:19
Jelentősen emelkedik a magyar paralimpiai érmesek és helyezettek állami jutalma - jelentették be vasárnap délután, a Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) rendkívüli sajtótájékoztatóján.
Forrás
MTI
2021. február 21. vasárnap 12:22
A világelső Novak Djokovic saját rekordját tovább javítva kilencedszer nyerte meg a férfi egyes küzdelmeit a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 7:5, 6:2, 6:2-re legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet.