Egyéni sport

Forrás
nso.hu
2021. július 31. szombat 08:18
Milák Kristóf szenzációs második 50 métert úszott, 49.68-as új egyéni és Európa-csúcsot ért el a 100 pillangó tokiói olimpiai döntőjében – ám ezen a napon ez is kevés volt ahhoz, hogy legyőzze az amerikaiak fenoménját, a 49.45-tel új világrekordot felállító Caeleb Dresselt.
Forrás
2021. július 29. csütörtök 09:17
Humoros válasszal fejezte ki elégedettségét az olimpikon, amikor a továbbjutásról kérdezték.
Forrás
MTI
2021. július 28. szerda 13:29
Tóth Krisztián bronzérmet nyert a 90 kilogrammosok között szerdán a tokiói olimpia cselgáncstornáján.
Forrás
MTI
2021. július 28. szerda 12:48
A magyar férfi kardválogatott bronzérmet szerzett a fegyvernem szerdai csapatversenyében a tokiói olimpián. Ebben a számban legutóbb 25 éve, Atlantában végeztek dobogós helyen - a másodikon - a magyarok.
Forrás
telex.hu
2021. július 28. szerda 08:54
Az úszóversenyek ötödik napján megszületett az első magyar aranyérem a tokiói olimpián: a 2019-ben világbajnok Milák Kristóf mostantól már olimpiai bajnok is. A 21 éves úszónak nem volt ellenfele.
Forrás
MTI
2021. július 27. kedd 09:26
Két magyar vitorlázó, a Finndingiben szereplő Berecz Zsombor és a Laser Radialban induló Érdi Mária is másodikként zárta keddi első futamát a tokiói olimpián.
Forrás
Miskolc Televízió/minap.hu
2021. július 27. kedd 09:07
Aranyérmet nyert 200 méteren Orosz Adrienn a lengyelországi Poznan városában rendezett U 23-as kajak-kenu Európa-bajnokságon.
Forrás
mti.hu
2021. július 25. vasárnap 15:03
A pályafutása első olimpiáján szereplő Siklósi Gergely ezüstérmet szerzett a férfi párbajtőrözők vasárnapi egyéni versenyében a tokiói ötkarikás játékokon.