A továbbiakban, aki szeretne bérletet venni az igényét a szabo.istvan@dvtk.eu e-mail címre tudja leadni. Az igényléskor szükséges megírni a bérlet típusát (felnőtt, junior, szenior, családi), a vásárolni kívánt bérlet mennyiségét, a bérletek felhasználóinak nevét, a kívánt szektor, sor és szék megjelölését (amennyiben az már foglalt a válasz levélben alternatívát küldenek a legközelebbi elérhető helyek valamelyikére). A bérletet kifizetni és átvenni az igénylést követő legközelebbi hazai mérkőzés előtt lehet a sportcsarnok főbejáratánál a 2-es számú (Népkert felőli oldal) jegypénztárának ablakán keresztül - tájékoztatta portálunkat a DVTK.
Változás a kosárlabda bérletárusításban
Létrehozva
Kosárlabda bérlet vásárlására személyesen már csak szeptember 23-án, hétfőn 17.00 és 19.00 óra között van lehetőség a Generali Aréna (Görgey A. u. 19.) emeletén a "D" (ultra) szektor mögött kialakított standon.
Ez is érdekelhet

DVTK légiósok: litván és spanyol után amerikai
A diósgyőri csapat keretének az egyharmada van meg, de csak két név homályos.

Érem a küzdősport világbajnokságról
A törökországi Antalyában rendezték a 2025-ös IFMA muaythai világbajnokságot 2025 május 22. és 31. között. A DVTK tehetséges harcosa, Hornyik Míra élete első felnőtt vb-jén bronzérmet szerzett, míg edzője, Jászka Krisztián szövetségi kapitányként irányította a magyar válogatottat.

Aranyéremmel térhet haza a nyíltvízi úszó EB-ről a magyar vegyesváltó
A Mihályvári-Farkas Viktória, Fábián Bettina, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf összeállítású magyar válogatott végig az élbolyban haladt.

Lehmann Csongor és Kiss Gergely Szardínián versenyez
A triatlonosok világbajnoki széria verseny-sorozatának (WTCS) következő állomását május 31-én Szardínia-szigetén rendezik meg. A rangos erőpróbán két, tiszaújvárosi színeket képviselő sportolóért, Lehmann Csongorért és Kiss Gergelyért szurkolhatunk.