Ugrás a tartalomra

Először maradtunk pont nélkül a középszakaszban

Létrehozva
Először maradt pont nélkül a DVTK Jegesmedvék a Tipsport Liga középszakaszában. A HC07 Detva elleni mérkőzésen kétszer is sikerült megszerezni a vezetést, de a vendégek kétszer is egyenlítettek és Gaspar harmadik góljával a győzelmet is megszerezték. A keddi játéknapon a másik két rájátszásra hajtó csapat is vereséget szenvedett, így a táblázaton nem történt komolyabb változás.
Kép
Forrás: dvtk.eu

DVTK Jegesmedvék - HC07 WPC Koliba Detva 2-3 (1-1, 0-0, 1-2)

Glen Hanlon: Gratulálok a vendég csapatnak a győzelemhez. Egyenlő létszámban és emberelőnyben is kialakítottunk sok helyzetet, de ezek sajnos nem voltak minőségi lehetőségek. Nem bonyolítottunk elég forgalmat a vendégek kapuja előtt, ezért nem tudtuk megszerezni azokat a típusú gólokat, amikre szükségünk lett volna a győzelemhez. Nekünk nem a többi meccs eredménye a fontos, ahogy már sokszor elmondtam, a szezon ezen szakaszában minden meccs élet-halál harc, a tíz középszakasz meccsünkből pedig meg kellene nyernünk legalább nyolcat.

Ez is érdekelhet

Miskolci sikerek a fém sziluett lövő világbajnokságon Finnországban
Miskolci sikerek a fém sziluett lövő világbajnokságon Finnországban
SportMiskolc
A finnországi Heinola adott otthont az IMSSU Fém Sziluett Lövő Világbajnokságnak július 8. és 18. között, ahol a Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet négy versenyzővel képviseltette magát.
Majkut Gergely jó szereplést vár a diósgyőri atlétáktól az országos bajnokságon. Fotó: magánarchívum
Az éremesélyektől az amerikai kiküldetésig
SportMiskolc
Atlétika: a hétvégén Budapesten rendezik a sportág legrangosabb hazai versenyét, a felnőtt magyar bajnokságot.
Farkas Fanni Miskolcon marad. Fotó: DVTK
Farkas Fanni is folytatja
SportMiskolc
Röplabda: a diósgyőriek saját nevelésű játékosa a soron következő idényben is a piros-fehéreknél szerepel.
Tóth Anna (jobbról, egy korábbi külföldi versenyén) is rajthoz áll az országos bajnokságon. Fotó: magánarchívum
Teljes a diósgyőri csapatlista
SportMiskolc
Atlétika: a hétvégén Budapesten rendezik a sportág legrangosabb hazai versenyét, a felnőtt magyar bajnokságot.