Ugrás a tartalomra

Elmarad a Balassagyarmat - DVTK mérkőzés

Létrehozva
Karanténba került az ellenfél.
Kép

A csapatbusz indulása előtt öt perccel a Magyar Labdarúgó Szövetség arról tájékoztatta a DVTK-t, hogy elmarad a szombaton 15 órára kiírt Balassagyarmati VSE - DVTK mérkőzés. A találkozót azért kell elhalasztani, mert a meccsnap reggelén a hazai csapat szinte összes játékosa karanténba került, így nem tudnak kiállni. A klub kéri a szurkolóit, hogy senki ne induljon útnak!
A mérkőzést október 7-én 14 órától pótolják. Feczkó Tamás, a DVTK vezetőedzője 11 óra 30 perctől edzést vezényelt a csapatnak.

 

Ez is érdekelhet

Kántor Benedek világbajnok
SportMiskolcVilág
Litvániában zajlik az U17-es öttusa világbajnokság, amelyen nagyszerű miskolci siker született, és a ráadás sem maradt el.
A vitorlázás ünnepe következik
SportMiskolcBelföld
A Balaton és a látványos műfaj legkiemelkedőbb eseménye a Kékszalag elnevezésű verseny, amely Európa legnagyobb tókerülő rendezvénye.
Rúsz Márton Észak-Macedóniában fújja a sípot
SportMiskolcVilág
Az UEFA kijelölte az európai Konferencia Liga második selejtezőköre visszavágóinak játékvezetőit.
Pécsett kezdenek a diósgyőri hölgyek
SportMiskolcBelföld
Az MLSZ-ben elkészítették az NB I-es női bajnokság őszi szezonjának sorsolását.