Ugrás a tartalomra

Újra támad a Covid – elmarad a szombati vízilabda meccs

Létrehozva
Kényszerűségből elmarad a szombati bajnoki fordulóra kiírt KSI-Miskolc mérkőzés. A meccs három pontját a Miskolc kapja, 0:5-ös eredmény jóváírásával – olvasható a vlv.hu-n.

Péntek délután, nem sokkal fél 4 után alakult át az OB1-es alapszakasz szombati programja a szövetség hivatalos oldalán, a KSI-Miskolc meccs mellett megjelent a megjegyzés: ELMARAD. A vlv ekkor már több forrásból arról értesült, hogy a találkozót a budapestiek Covid-érintettsége miatt nem lehet megtartani. Ezt nem sokkal később meg is erősítette Székely Bulcsú, a KSI szakosztályelnöke.

További részletek a vlv.hu-n.

Ez is érdekelhet

MENTO-kupa, MVLC-Dinamo Bucuresti
Tizenháromra csak tízzel válaszoltak
SportMiskolc
Miskolctapolcán zajlik a XI. Mento Kupa nemzetközi utánpótlás-torna, amely vasárnap délután fejeződik be.
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Elhalasztották a DVTK mai meccsét
SportMiskolc
Nem rendezik meg szombaton a DVTK-Szentlőrinc labdarúgó-mérkőzést, amelyet a Merkantil Bank Liga 2. fordulójában lett volna esedékes.
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Módosulhatnak a bajnoki mérkőzések időpontjai az energiamegtakarítás érdekében
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
A legkésőbbi időpont, amikor mérkőzés villanyfény nélkül rendezhető: 17.30 óra.
Javítottak a miskolciak
SportMiskolcBelföldVilág
Miskolctapolcán zajlik a XI. Mento Kupa nemzetközi utánpótlás torna, amely vasárnap délután ér véget.