Ugrás a tartalomra

Szinte minden negyedet elvittek a miskolciak

Létrehozva
Az UVSE elleni, szombati mérkőzést, ami az idei első bajnoki volt, a Miskolc Televízióban élőben követhették, akik nem tudtak kilátogatni a Kemény Dénes Városi Sportuszodába.
Preview Image
Képgaléria! Fotó: Mocsári László

12-7-re nyert a hazai csapat.

A póló szerelmesei idén még egy mérkőzést, a Kaposvári VK ellenit láthatják képernyőnkön december 4-én. 2022-ben pedig négy összecsapást tűz műsorra a Miskolc TV: a DVSE (február 19.), a Szentes (február 26.), a PVSK (március 19) és az Eger (március 26.) elleni hazai fellépést. Valamennyi találkozó 18 órakor kezdődik.

Ez is érdekelhet

Újabb nemzetközi kupamérkőzésre készül Miskolc – fokozott biztonsági intézkedések várhatók
SportMiskolcVilág
A DVTK Stadion ismét nemzetközi labdarúgó-mérkőzésnek ad otthont csütörtökön. A szervezők, a város és a rendőrség az előző találkozó tapasztalataira építve több intézkedést is hozott annak érdekében, hogy a rendezvény biztonságosan és zavartalanul valósuljon meg.
Németországban ugratott
SportMiskolcVilág
Lovassport: utánpótlás Európa-bajnokságon járt a diósgyőriek fiatalja.
Diósgyőri játékos a keretben
SportMiskolcVilág
Szlovéniában szerepel a leány serdülő kosárlabda-válogatott.
Nagy érdeklődés előzi meg a kupameccset
SportMiskolcVilág
Csütörtökön este ismét nemzetközi találkozót rendeznek a DVTK stadionjában.