Ugrás a tartalomra

Sikeres évet zárt az MRCC

Létrehozva
A Miskolc Road Cycling Club csapata az országos amatőr bajnokságban harmadik helyezett lett és még ennél is nagyobb büszkeségük Felipe Miranda, aki 2021-ben Magyarország amatőr országos bajnoka lett. Szezonzárót tartottak szombaton a Digép Ipari Parkban.
Preview Image
Képgaléria! Fotó: Mocsári László

Az összejövetelen bemutatták a csapatot, aminek tagjai kötetlenül beszélgethettek egymással. Technikai érdekességeket is megismerhettek a jelenlévők, bárki kipróbálhatta a virtuális kerékpározást. 

A Miskolc Road Cycling Club pozitív évet zárt. – Több mint huszonhárom versenyen voltunk, ahol nagyon sok jó eredményt értünk el, megint elhoztuk a magyar felnőtt amatőr bajnoki trikót – mondta Somogyi László, a Miskolc Road Cycling Team szakosztályvezetője, majd hozzátette, mindezek ellenére is nagy kihívásokkal teli esztendő van a hátuk mögött. – Sok mindent függővé tettünk a kapott támogatásoktól, hiszen a kerékpáros sport elég sok pénzbe kerül. A pandémia miatt a szezon kezdetét sem volt egyszerű elindítani. Kiváló nyarunk és őszünk közben a Bükk Kupáról elmondható, hogy idén volt a legsikeresebb.

Somogyi László beszélt az előttük álló célokról is. – Jövőre szeretnénk bővülni és komolyabb szinten kinevelni az utánpótlást, továbbá ugyanazokat a sikereket elérni, mint idén, mindemellett pedig a Bükk Kupán még nagyobb részvételre törekszünk majd – mondta.

Ez is érdekelhet

A Macik védői is élvezik a bizalmat
Sport
Majoross Gergely szövetségi kapitány kihirdette a magyar férfi jégkorong-válogatott A-csoportos világbajnokságra készülő keretét.
Képgaléria
MEAFC - Jászberény
Kikaptak a Farkasok
SportMiskolc
Jobbak voltak a vendégek.
Veszített a Vasút
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
„Ha pünkösdig játszunk, akkor sem rúgunk gólt” – vélekedett a miskolciak edzője.
A szünet után jött a fordulat
SportMiskolcBelföld
Nem sikerült itthon tartani a három pontot.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanács Támogatási Program
A Miskolc Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.