Ugrás a tartalomra

Virtuális futás ikonikus karakterek bőrében

Létrehozva
November 17-ig egy X-box Series S konzolért futhatunk a város digitális kalandjátékban.
Kép

Virtuális futásban vehetnek részt azok a játékoskedvű lakosok, akik október 20. és november 17. között hétfőtől vasárnapig 14 órától 16 óráig felkeresik a Virágóránál található LED falat - hívja fel az eseményre a játékos kedvű miskolciak figyelmét az önkormányzat.

Ha csak a Szent István téren várakozva, unalom űzés céljából kapcsolódunk is be a játékba, remek szórakozásban lehet részünk a Miskolc Run-nak köszönhetően - mutatják be a programot, hozzátéve, hogy az élményt fokozza a tény, hogy a legjobban teljesítők, azaz a ranglistán első három helyet elérő játékosok egy X-boksz-ért küzdhetnek meg majd a verseny végén.

A szervezők szerint a Miskolc Run igazi Miskolcikum a javából, hiszen helyi ikonikus karakterek (egy diósgyőri focista, valamint egy középkori lovag) bőrébe bújva indulhatnak aranyérmék gyűjtésére a játékhoz csatlakozók a villamosokkal és akadályokkal nehezített belvárost idéző pályán.

A négy hetes játékidőszak végén a nyertes egy értékes Xbox Series S konzol büszke tulajdonosa lesz, a fejlesztő, az MGL Creative Kft. felajánlásának köszönhetően.

Amennyiben szeretnénk magunkat kipróbálni a Miskolc Run-ban, e-mail címünk segítségével regisztráljunk a run.miskolc.hu felületén, és fogadjuk el az adatvédelmi és adatkezelési tájékoztatót. A játékban a 16. életévüket nem betöltött fiatalok csak szülői jóváhagyás esetén vehetnek részt, ennek részletei és menete a weboldalon megtalálható.

Miután telefonunk vagy egyéb digitális eszközünk segítségével csatlakoztunk a LED fal WiFi-jére (MISKOLC_RUN), semmi más teendőnk nincs, mint bejelentkezni a játékba, választani egy nekünk tetsző karaktert és indulhat is a városi hajsza az érmékért.

Kapjuk fel digitális futóeszközeinket, és mérettessük meg magunkat az Európában is egyedülállónak számító Miskolc Run-ban - csábítja a versenyzőket a szervezőgárda.

 

Ez is érdekelhet

DVTK légiósok: litván és spanyol után amerikai
Sport
A diósgyőri csapat keretének az egyharmada van meg, de csak két név homályos.
Érem a küzdősport világbajnokságról
SportMiskolc
A törökországi Antalyában rendezték a 2025-ös IFMA muaythai világbajnokságot 2025 május 22. és 31. között. A DVTK tehetséges harcosa, Hornyik Míra élete első felnőtt vb-jén bronzérmet szerzett, míg edzője, Jászka Krisztián szövetségi kapitányként irányította a magyar válogatottat.
Aranyéremmel térhet haza a nyíltvízi úszó EB-ről a magyar vegyesváltó
SportVilág
A Mihályvári-Farkas Viktória, Fábián Bettina, Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf összeállítású magyar válogatott végig az élbolyban haladt.
Lehmann Csongor és Kiss Gergely Szardínián versenyez
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
A triatlonosok világbajnoki széria verseny-sorozatának (WTCS) következő állomását május 31-én Szardínia-szigetén rendezik meg. A rangos erőpróbán két, tiszaújvárosi színeket képviselő sportolóért, Lehmann Csongorért és Kiss Gergelyért szurkolhatunk.