Mint fogalmaznak, a DVTK vezetése az Európában kialakult energiaválságra tekintettel úgy határozott, hogy kérvényezi, hogy a bajnokságból hátralévő egyes hazai mérkőzései kora esti időpont helyett kora délután kezdődjenek, hiszen a DVTK Stadion reflektorainak üzemeltetése jelentős többletköltséggel jár. Hozzáteszik, kivételt képezhetnek a nagyobb szurkolói érdeklődésre számot tartó találkozók, illetve azok a mérkőzések, amelyeket az M4 Sport televízió közvetítésre kijelöl.
Hamarabb kezdődhetnek a DVTK meccsek
Létrehozva
Több más klubhoz hasonlóan a DVTK is élni kíván a Magyar Labdarúgó Szövetség Elnöksége által szeptemberben elfogadott határozatban foglaltakkal, amely lehetőséget kínál arra, hogy a közüzemi díjak jelentős mértékű megemelkedése miatt a klubok kérvényezhessék a kezdési időpontok megváltoztatását. Kedvező döntés esetén már a vasárnapi DVTK - BMTE mérkőzés is hamarabb, 17 óra helyett 15 órakor kezdődhet - írja a klub honlapja.
Ez is érdekelhet
Mirko Dujmic is a Maciknál marad
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.