Ugrás a tartalomra

Aranyérmekkel tértek haza Csehországból

Létrehozva
A DVTK-Miskolci Sportiskola versenyzői a hétvégén a Zalaegerszegen és Budapesten megrendezett Országos Szabadfogású Diákolimpia döntőjén, Csehországban pedig egy meghívásos nemzetközi birkózó versenyen vettek részt, ahonnan több korcsoportban is szép eredményekkel tértek haza - tájékoztatta szerkesztőségünket Szinay Attila, szakosztályvezető. 
Kép
Baráth Milán, Bíró Vince, Lovas Marcell versenyzők, és Lakatos Győző, Bacsó Alex edzők

Diák II. korcsoport Országos Szabadfogású Diákolimpiai Döntő, Zalaegerszeg:

50 kg 2. helyezett  Bíró Vince
          5.helyezett  Baráth Milán
63 kg 2. helyezett Lovas Marcell

Diák I. korcsoport Országos Szabadfogású Diákolimpiai Döntő, Budapest: 
32 kg 5. Baranyai Gábor

Kadet korcsoport Meghívásos Nemzetközi Birkózó Verseny, Csehország, Trinec (8 ország 223 induló)

Diák korcsoport  leány
52kg: 1. helyezett Balázs Zea

Kadet korcsoport leány
57kg 2. helyezett Kósik Evelin

Kadet fiú
80kg 1. helyezett Szinay Szabolcs
92kg 1. helyezett Bíró Balázs

Ez is érdekelhet

Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.
Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.