Ugrás a tartalomra

Minden idők legeredményesebb korosztályos világbajnokságán van túl a magyar csapat

Létrehozva
Az ifjúsági és U23-as kajak-kenusok világbajnokságán a magyar csapat 25 arany-, 12 ezüst- és 7 bronzéremmel toronymagasan megnyerte az összesített éremtáblázatot – a második németek 5 arannyal és 22 éremmel zártak.
Kép
Fotó: Magyar Kajak-Kenu Szövetség

A fiatalok uralták a nemzetközi mezőnyt, amelyet a 44 megnyert érem is bizonyít.
A vasárnap délutáni program során a hat 5000 méteres számból háromban dobogós helyen végeztek egységeink. Nemes Réka nem talált kihívóra U23 K–1 5000 méteren, de Kaed Ádám is nagyon közel volt a legfényesebb medáliához, ő másodikként csapott célba ifjúsági K–1 5000 méteren. A kenusoknál pedig Matkovics Lili Sára remekelt, ifjúsági C–1 5000 méteren a dobogó harmadik fokára állhatott fel - írja az index.hu.

Kép
Fotó: Magyar Kajak-Kenu Szövetség

A jövő olimpiáinka magyar reménységei taroltak: 25 arany-, 12 ezüst- és 7 bronzéremmel toronymagasan megnyerték az összesített éremtáblázatot.

Ez is érdekelhet

Komoly sikert arattak a DVTK birkózói
Sport
Hétvégén tartották a Felnőtt Országos Bajnokság Budapesten, ahonnan három éremmel térhettek haza.
Szoboszlai szerint jó tanulópénz volt a két felkészülési meccs
Sport
A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.

DVTK légiósok: litván és spanyol után amerikai
Sport
A diósgyőri csapat keretének az egyharmada van meg, de csak két név homályos.
Érem a küzdősport világbajnokságról
SportMiskolc
A törökországi Antalyában rendezték a 2025-ös IFMA muaythai világbajnokságot 2025 május 22. és 31. között. A DVTK tehetséges harcosa, Hornyik Míra élete első felnőtt vb-jén bronzérmet szerzett, míg edzője, Jászka Krisztián szövetségi kapitányként irányította a magyar válogatottat.