Ugrás a tartalomra

Csúcsrangadó a DVTK Arénában: érkezik a Fenerbahce - ki marad veretlen az Euroligában?

Létrehozva
Hat mérkőzés után is hibátlan teljesítmény az Euroligában, szintén hat győztes mérkőzés a magyar bajnokságban - ez a tökéletes, sokak által joggal irigyelt mérleg a DVTK Hun-Therm együttese nevéhez kötődik. Völgyi Péter vezetőedző együttese mind a hazai kosárlabda pontvadászatban, mind a legnívósabb nemzetközi sorozatban rendkívül meggyőző játékot nyújt, és őrzi 100 százalékos mérlegét. Most azonban óriási feladat vár Aho Nináékra: a világ legjobb játékosait felvonultató, talán legerősebb klubcsapat, a Fenerbahce érkezik Miskolcra.

A két hibátlan Euroliga-mérleggel büszkélkedő együttes nagy érdeklődéssel várt rangadója (18 óra, DVTK Aréna) előtt kereste fel a miskolci kedvenceket edzésükön a Miskolc Televízió stábja. Juhász István riportját itt tekintheti meg:

Ez is érdekelhet

MENTO-kupa, MVLC-Dinamo Bucuresti
Tizenháromra csak tízzel válaszoltak
SportMiskolc
Miskolctapolcán zajlik a XI. Mento Kupa nemzetközi utánpótlás-torna, amely vasárnap délután fejeződik be.
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Elhalasztották a DVTK mai meccsét
SportMiskolc
Nem rendezik meg szombaton a DVTK-Szentlőrinc labdarúgó-mérkőzést, amelyet a Merkantil Bank Liga 2. fordulójában lett volna esedékes.
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Módosulhatnak a bajnoki mérkőzések időpontjai az energiamegtakarítás érdekében
SportMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
A legkésőbbi időpont, amikor mérkőzés villanyfény nélkül rendezhető: 17.30 óra.
Javítottak a miskolciak
SportMiskolcBelföldVilág
Miskolctapolcán zajlik a XI. Mento Kupa nemzetközi utánpótlás torna, amely vasárnap délután ér véget.