Ugrás a tartalomra

Visszavonul a DVTK egyik legjobbja

Létrehozva
Befejezte aktív játékos pályafutását Németh-Egri Klaudia, a piros-fehérek röplabdázója.
Kép
dvtk-ropi-ongropack-nemeth-egri.jpg
Németh-Egri Klaudia, a DVTK Ongropack játékosa. Fotó: DVTK

A sportoló az elmúlt csaknem egy évtizedben 239-szer szerepelt a diósgyőriek csapatában. A huszonhetedik évében lévő szélső ütő játszott az Extraligában, ebben az idényben pedig az NB I-ben, és tagja volt a diósgyőriek hatodik helyen végzett együttesének.

A klub honlapjának kijelentette, hogy új fejezetet nyit az életében, testnevelő tanárként akar elhelyezkedni, és a sportágban szerzett tudását is kamatoztatni akarja.

Ez is érdekelhet

Csak öt klub indult
SportMiskolc
Cselgáncs: I. és II. osztályú felnőtt csapatbajnokság, Budaörs.
Külföldön és itthon
SportMiskolcVilág
Atlétika: U20-as válogatott viadal, Racibórz (Lengyelország).
Képgaléria
Nemzetközi Küzdősport Gála a DVTK Arénában
Ötből öt siker a főgálán
SportMiskolc
Küzdősport: Tropicana Fight Night, Miskolc, DVTK Aréna.
Fél tucat érmet szereztek
SportMiskolc
Cselgáncs: felnőtt magyar bajnokság, Budaörs.