Ugrás a tartalomra

Díjkiosztót tartottak a sakkozók

Létrehozva
A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei csapatbajnokság dobogósait jutalmazták Miskolcon.
Kép
Zámbó Zoltán
Zámbó Zoltán a vármegyei sakk szövetség főtitkára a diósgyőriek tisztségviselője maradt. Fotó: magánarchívum

Az élcsoport: 1. Ózdi Sakk SE 87 pont, 2. Tokaji SE 85, 3. Miskolci Sportiskola 71,5.

A csapatoknak járó érmek mellett különdíjakat is kiosztottak.

Legjobb pontszerző: Varga Marcell (Tokaji SE) 11 pont.

Legjobb női: Király Lilla Virág (Ózdi Sakk SE) 5.

Legjobb senior: Tóth István (Ózdi Sakk SE) 11.

Legjobb ifjúsági: Simon Bálint (Miskolci Sportiskola) 10.

Az esemény keretében közgyűlést tartott a vármegyei szövetség. A grémium főtitkára Zámbó Zoltán FIDE-mester, a DVTK szakosztályvezetője és vezetőedzője maradt. Elnököt azonban nem választottak, erre rendkívüli közgyűlést hívnak majd össze.

Ez is érdekelhet

Csak öt klub indult
SportMiskolc
Cselgáncs: I. és II. osztályú felnőtt csapatbajnokság, Budaörs.
Külföldön és itthon
SportMiskolcVilág
Atlétika: U20-as válogatott viadal, Racibórz (Lengyelország).
Képgaléria
Nemzetközi Küzdősport Gála a DVTK Arénában
Ötből öt siker a főgálán
SportMiskolc
Küzdősport: Tropicana Fight Night, Miskolc, DVTK Aréna.
Fél tucat érmet szereztek
SportMiskolc
Cselgáncs: felnőtt magyar bajnokság, Budaörs.