Ugrás a tartalomra

Szirányi Bence folytatja

Létrehozva
A piros-fehérek szerdán délután jelentették be, hogy meghosszabbították a védő szerződését.
Kép
sziranyi_bence_dvtk_jegesmedvek.jpeg
Szirányi Bence (balról). Fotó: DVTK

A harmincnyolc esztendős Szirányi Bence a 2018/19-es idénytől kezdve a DVTK Jegesmedvék Erste ligában küzdő együttesének játékosa. A 6-os számú mezben játszó, 189 centiméteres csupa szív hátvéd – aki hosszú ideig a magyar válogatottnak is oszlopos tagja volt – a piros-fehér szurkolók egyik kedvence.

A diósgyőriek már szerződéssel rendelkező játékosai a 2026/2027-es szezonra: Praták Dávid, Tóth Gergő, Vokla Roland, Tóth Károly Balázs, Szirányi Bence.

Ez is érdekelhet

Csak öt klub indult
SportMiskolc
Cselgáncs: I. és II. osztályú felnőtt csapatbajnokság, Budaörs.
Külföldön és itthon
SportMiskolcVilág
Atlétika: U20-as válogatott viadal, Racibórz (Lengyelország).
Képgaléria
Nemzetközi Küzdősport Gála a DVTK Arénában
Ötből öt siker a főgálán
SportMiskolc
Küzdősport: Tropicana Fight Night, Miskolc, DVTK Aréna.
Fél tucat érmet szereztek
SportMiskolc
Cselgáncs: felnőtt magyar bajnokság, Budaörs.