A hírt családja a közösségi médiában közölte. Hozzátették: az elhunyt "közel egy évig bátran küzdött egy súlyos betegséggel", és pénteken "családja szerető körében távozott".
Fitos 1978-ban Zalaegerszegen kezdte meg felnőtt karrierjét, majd a Haladásban vált ismert játékossá, a szombathelyieknél 1980 és 1985 között szerepelt. Útja a korszak sikercsapatához, a Bp. Honvédhoz vezetett, amellyel a nyolcvanas évek második felében háromszor lett bajnok, egyszer pedig kupadöntőt játszhatott. A kispesti időszak után Görögországban légióskodott (Panathinaikosz, Panioniosz), majd rövid ideig az Újpestben, illetve alsóbb osztályban futballozott. Később éveken át edzőként dolgozott.
A válogatottban 1985 és 1989 között 12 alkalommal szerepelt.
Elhunyt Fitos József, volt válogatott labdarúgó
Létrehozva
Hatvanhárom évesen elhunyt Fitos József, volt válogatott labdarúgó.
Ez is érdekelhet

A mongolok nyomában jártak
Filmvetítéssel egybekötött pódiumbeszélgetést tartottak szerda este a MÜHA-ban.

Több százezer, köztük miskolci látogatója volt a jubileumi Munkácsy-kiállításnak
A Munkácsy-kiállítás egészen szeptember 28-áig látogatható a hajdúszoboszlói Városi Művelődési Központ és Könyvtárban.

Távhőpályázat: akár kétszázezer háztartás fejleszthet saját forrás nélkül
Ötmilliárd forintos keretösszeggel indult el a lakossági távhőpályázat, amely a távhőfelhasználás mérhetővé és szabályozhatóvá tételében nyújt segítséget a háztartásoknak.

Hamarosan megszűnik a papír alapú TB kiskönyv - frissítve!
A hétfői Magyar Közlönyből derült ki, hogy az eddigi papíralapú dokumentumot elektronikus nyilvántartás váltja fel.