Ugrás a tartalomra

Vasárnap folytatódik a napsütéses ősz

Létrehozva
Túlnyomóan derült, csapadékmentes időre számíthatunk.
Kép
minap indito belvaros
Fotó: Osztie Tibor

Időjárás

Túlnyomóan derült, csapadékmentes időre számíthatunk, kevés fátyolfelhő inkább csak a Dunántúlon lehet. A déli, délkeleti szelet az északkeleti és a délnyugati tájak kivételével már többfelé kísérik élénk, néhol erős lökések. A csúcshőmérséklet döntően 30 fok körül várható. Késő estére 17 és 24 fok közé hűl le a levegő - írja honlapján a HungaroMet

Levegőminőség

Miskolcon és környékén vasárnap reggel mindenhol jó a levegő minősége a PM Monitoring Hálózat adatai alapján. 

Ez is érdekelhet

A péntek elhozhatja az enyhítő lehűlést
BelföldKörnyezet
Délutántól felhősödés és néhol záporok, zivatarok is előfordulhatnak. A legmagasabb nappali középhőmérséklet azonban még mindig 35 Celsius fok is lehet, de a piros veszélyjelzés megszűnt.
Rajthoz állhat Gualeguaychuban, ha...
BelföldSport
Kajak-kenu: ifjúsági világbajnoki válogató, Győr.
Harmadfokú hőségriasztás figyelmeztet a rendkívüli kánikulára csütörtökön
BelföldKörnyezet
Az egész országban piros veszélyjelzést vezettek be, ugyanis, akár 42 Celsius fokig is felmelegedhet a levegő. Emellett megyénkben zivatarok lehetséges kialakulása miatt elsőfokú riasztás is érvényben van.
Készüljön fel! Meghosszabbították a harmadfokú hőségriasztást
BelföldMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Péntek éjfélig marad a harmadfokú hőségriasztás.