Ugrás a tartalomra

Magasrangú kitüntetést kapott az Északerdő vezérigazgató-helyettese

Létrehozva
Az Országos Erdészeti Egyesület legmagasabb rangú kitüntetését kapta meg Bak Julianna.
Kép
Bak_Julianna_kitüntetése_Északerdő.jpg
Bak Julianna kitüntetése. Fotó: Északerdő Zrt.

Az Országos Erdészeti Egyesület (OEE) Vas vármegyében, Sárváron tartotta 155. vándorgyűlését. Az ünnepi közgyűlésen adták át a szervezet kitüntetéseit, elismeréseit és szakmai díjait. Az egyesület legmagasabb rangú kitüntetését, az Örökös Tagsági Díszoklevelet kapta meg Bak Julianna erdőmérnök, az Északerdő Zrt. közgazdasági vezérigazgató-helyettese. Az elismerést Kiss László, az OEE elnöke, valamint Zambó Péter államtitkár, az OEE korábbi elnöke adta át – küldte el szerkesztőségünknek közleményben Vereb István az Északerdő Zrt. kommunikációs tanácsadója.

Bak Julianna 1983-ban szerezte meg az erdőmérnöki oklevelét. Egy évig a Bükki Nemzeti Park Igazgatóságnál tevékenykedett, 1984 óta folyamatosan az Északerdő Zrt-nél dolgozik. Tevékenységét kezdetben a mélyépítéssel és az erdőfeltárással összefüggő munkák töltötték ki, ami kiegészült magasépítési feladatokkal és a közjóléti fejlesztésekkel, 2002-től az erdészeti társaság közgazdasági vezérigazgató-helyetteseként dolgozik – számoltak be.

Az Országos Erdészeti Egyesületbe már hallgatóként belépett. Két évtizeden át, a Miskolci Helyi Csoport titkára volt. 1998 és 2002 között az OEE elnökségében képviselte az északi régió érdekeit. Az Erdészcsillag Alapítvány kuratóriumi tagja annak alapításától, 2002-től kezdve. 2006-tól négy éven át az egyesület ellenőrző bizottságának tagja volt, azóta a bizottság elnöke – tették hozzá.

Címkék

Ez is érdekelhet

bombariadó miskolc gárdonyi választás 2026 Fotó: Mocsári László
Bombariadó, matrica, áramszünet - rendkívüli események Borsod-Abaúj-Zemplénben a választás alatt
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcBelföld
Reggel hat óra óta lehet szavazni. Borsod-Abaúj-Zemplénben több rendkívüli esemény is történt.
Tornakápolna
Választás 2026: A borsodi településen kora délutánra mindenki leadta szavazatát
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföld
A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Tornakápolnán délután 13 órára minden választópolgár leadta szavazatát - derül ki a Nemzeti Választási Iroda adataiból.
Képgaléria
Új logisztikai központ erősíti Szikszó gazdaságát
Borsod-Abaúj-Zemplén
Jelentős fejlesztéssel bővült Szikszó: a BHS Trans Kft. mintegy 14 milliárd forintos beruházással hozott létre új logisztikai központot, amely a Hell Energy kiszolgálását segíti. A projekt egyik legfontosabb eredménye, hogy a térségben nagyjából ezer munkahely válhat hosszú távon is stabillá.
Új beruházást adott át az Ongropack Szirmabesenyőn
Borsod-Abaúj-ZemplénGazdaság
Ünnepélyes keretek között adták át az Ongropack Kft. új beruházását péntek kora délután Szirmabesenyőn. A fejlesztés a vállalat Miskolci utca 19. szám alatti telephelyén valósult meg.