A miskolci önkormányzat 100 %-os kormányzati támogatású projektjének keretében 220 méteres szakaszon a Kossuth utca teljes út- és járdaszakaszain cserélték ki az aszfaltburkolatot és a meglévő szegélyek cseréjével együtt az utca új út- és járda-aszfaltburkolatot kapott. A teljes beruházás költsége több mint 70 millió forint volt.
Befejeződött a Kossuth utca felújítása
Létrehozva
Péntektől megszűnik a lezárás.
Ez is érdekelhet
Kivirágzott több miskolci óvoda és bölcsőde
Ötszáz tő virágot adományozott választókörzete óvodáinak és bölcsődéinek Hollósy András alpolgármester a városnap és a tavasz apropójából.
A jogász válaszol: Termék visszavétele eladó által fogyasztási szerződésben
Miskolci levélírónk keresett meg, kérdezve, hogy az üzletben vásárolt tartós fogyasztási cikket a kereskedő, a vásárlástól számított 3 napon belül köteles-e visszavenni?
Ezer szállal kötődik Miskolchoz
Díszpolgárokat kérdeztünk a városnap apropójából: mit jelent számukra Miskolc. Repka Attila birkózó, az 1992-es barcelonai olimpia 68 kilós kötöttfogású bajnoka, világbajnoki ezüst- és Európa-bajnoki aranyérmes, a DVTK birkózó szakosztályának vezetője és edzője 1993-ban kapta meg a díszpolgári címet.
Olasz hétvégével indul a szezon a Sohoban
Megújult tartalommal, még több kényelemmel és még több fénnyel várja a szórakozni vágyókat a tavaszi-nyári időszakban a Soho.