Ugrás a tartalomra

Föld alá kerülhetne a szemét Miskolc belvárosában

Létrehozva
A Mirehu munkatársai a szlovákiai Szepsibe utaztak, ahol már öt éve így gyűjtik a szemetet. A Mirehu ügyvezetője elmondta: A rendszer kialakítására elsősorban a belvárosban lenne nagy szükség. Ennek köszönhetően ugyanis tisztább lenne a környezet és kevesebb helyet foglalnának el a kukák.

Ez is érdekelhet

Vízosztás
Ivóvízosztással és párakapukkal segít a miskolci önkormányzat
Miskolc
Nyakunkon a harmadfokú hőségriasztás.
Tovább fokozódik a kánikula
Miskolc
Ma meleg, holnap nagyon meleg lesz.
Forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról csütörtök reggel.
Képgaléria
Lakossági fórum a Barlangfürdő ügyében. Fotó: Rogosz Péter
Teltház és parázs hangulat a lakossági fórumon: a Barlangfürdő volt a téma
MiskolcGazdaság
Jelentős forgalomcsökkenés, növekvő számlák, fokozódó türelmetlenség – lakossági fórumot szervezett az aPont Miskolc a Miskolctapolcai Barlangfürdő helyzetéről szerdára.