Föld alá kerülhetne a szemét Miskolc belvárosában
Létrehozva
A Mirehu munkatársai a szlovákiai Szepsibe utaztak, ahol már öt éve így gyűjtik a szemetet. A Mirehu ügyvezetője elmondta: A rendszer kialakítására elsősorban a belvárosban lenne nagy szükség. Ennek köszönhetően ugyanis tisztább lenne a környezet és kevesebb helyet foglalnának el a kukák.
Ez is érdekelhet
Ivóvízosztással és párakapukkal segít a miskolci önkormányzat
Nyakunkon a harmadfokú hőségriasztás.
Forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani
Közlekedési információk Miskolcról csütörtök reggel.
Teltház és parázs hangulat a lakossági fórumon: a Barlangfürdő volt a téma
Jelentős forgalomcsökkenés, növekvő számlák, fokozódó türelmetlenség – lakossági fórumot szervezett az aPont Miskolc a Miskolctapolcai Barlangfürdő helyzetéről szerdára.