Rúzsa Magdit mindnyájan ismerjük, hiszen karrierje szinte azóta töretlen, hogy az egyik országos kereskedelmi televízió énekes tehetségkutató műsorában feltűnt közel húsz éve. Ezalatt a húsz év alatt a világ is és ő is változott, de gyönyörű hangjával és nem kevés slágerével milliókat bűvöl el ma is.
A tehetségkutatótól szinte egyenes út vezetett az Eurovíziós Dalfesztiválra Helsinkibe, de azóta a háta mögött tudhat számtalan fellépést és koncertturnét is. Természetesen a turnék között újabbnál újabb albumok is születtek, és a magánéletében is sikeres, hiszen pár éve hármasikreknek adott életet. Ebből a Rúzsa Magdi-jelenségből kaphatunk ízelítőt majd június 21-én, pénteken Miskolcon, hiszen Magdi évek óta vendége a Diósgyőri vár szomszédságában található Lovagi tornák terének.
A nyár egyik legjobb bulijának ígérkezik ez a monstre fény- és hangtechnikával megspékelt koncert, így mindenkit csak bátorítani tudunk, hogy minél előbb szerezze be a jegyét, nehogy lemaradjon. MN
Júniusban vár a nyár egyik legnagyobb bulija
Ez is érdekelhet
Van kilátás folytatásra
Már az Esztenás nélkül is lenne Esztenás táncház Miskolcon. Tóth Arnold zenész és szervezővel beszélgettünk arról is, hogy bizony kineveltek egy újabb Esztenás generációt.
„Amíg megszólalnak a dalok, addig Füles velünk van”
Pénteken este felavatták a Grizzlyben azt a vitrint, amiben a 20 éve elhunyt legendás miskolci zenész, Kerékgyártó Füles István kultikus hangszerét állítják ki.
Fiatal tehetségek a Csillagszínpadon
Tehetségkutató versenyt rendezett a Miskolci SZC Szentpáli István Technikum, ahol a diákok énekben, versmondásban és táncban is bemutathatták tudásukat.
Itt intimebb lesz
Új játszóhelyet avattak a TTH-ban szerdán. A Latabár-teremben megnyitották Éder Vera színészportré kiállítását is.