Ugrás a tartalomra

Termelői nap: fókuszban a sokszínű kiskert

Létrehozva
Ezúttal is népszerű programnak bizonyult a Miskolci Termelői Nap, az Erzsébet tér – ahogy általában – megtelt érdeklődőkkel vasárnap.
Preview Image
Miskolci Termelői Nap – Osztie Tibor képgalériája

A mi sokszínű kertünk volt a fókuszban a májusi termelői napon, melyet május 19-én, azaz most vasárnap rendeztek meg a szokott helyén, az Erzsébet téren. A program részeként a Zöld Akció Egyesület standján bárki segítséget kaphatott a biodiverzitás-barát kert megvalósításához. 

Ezen kívül a délelőtt táncházzal is várták az érdeklődőket. A talpalávalót a Csender zenekar húzta, a táncházat Hejczei Gabriella vezette.

Ez is érdekelhet

Hatalmas szülinapi bulira készül az Ildi Rider
SzabadidőMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Idén lett 15 éves a miskolci zenekar, szombaton koncerttel ünnepelnek az Avasi Kvaterkán.
Ingyen utazhatunk az MVK Múzeumok Éjszakája programjaira
SzabadidőMiskolc
Az MVK Zrt. idén is gondoskodik arról, hogy mindenki könnyedén eljusson a Múzeumok Éjszakáján a közlekedési vállalat Szondi György utcai telephelyére.
Újra a béke szigetévé válik a miskolci Hősök tere
SzabadidőMiskolcEgészség
Talán mondani sem kell már: ha jóga világnapja, akkor közös gyakorlás Breitenbach Ildikóval a miskolci Hősök terén.
Mozdonyok mozgásban – Múzeumok Éjszakája az Északerdőnél
SzabadidőMiskolc
Múzeumok Éjszakája programra várja az érdeklődőket az Északerdő Zrt. által fenntartott Lillafüredi Állami Erdei Vasút.