Ugrás a tartalomra

Bánkúton is leesett az idei első hó

Létrehozva
Reggelre befehéredtek az északkeleti csúcsok.

Az előrejelzettnek megfelelően havazás váltotta az esőt az Északi-középhegység csúcsain, kifehéredett többek között a Kékestető, Bánkút, Mátraszentistván, Galyatető illetve Nagy-Hideg-hegy is – írja az Időkép. Az oldal szerint a Mátrában öt centis hó hullott, ami - a fagyponthoz közeli hőmérsékletnek köszönhetően - meg is maradt.

Kép
n/a
Forrás: idokep.hu

Bánkúton, a Bükk-hegység negyedik legmagasabb pontján jelenleg szintén nulla fok környéki hőmérséklet és erős szél a jellemzőidőjárás. 

Ez is érdekelhet

Lezárult a vizsgálat a miskolci plakátokon megjelent pap ügyében
MiskolcEgyház
Lezárult az Egri Főegyházmegye vizsgálata a Miskolcon plakátokon megjelent, kiskorút érintő vádak ügyében.
Látványos gálaműsorral zárta a tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes
Látványos gálaműsorral zárta a tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes
MiskolcOktatásKultúraSzabadidő
Ünnepi hangulatban, teltházas gálaműsorral búcsúztatta a 2025/2026-os tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes.
Komoly változás jöhet a belvárosi közlekedésben Miskolcon
Miskolc
A fontos projekt tervezésére kiírták a közbeszerzési eljárást.
áramkimaradás ChatGPT
Áramkimaradás Miskolc egyes részein
Miskolc
Meghibásodás történt a miskolci transzformátor-állomáson.