Ugrás a tartalomra

Ismét szelektív-, zöld- és üveghulladék gyűjtőzsákokat biztosít ügyfeleinek a BMH

Létrehozva
A megnövekedett igényekre tekintettel május 31-et követően ismételten lehetőséget biztosít ügyfeleinek a BMH Nonprofit Kft. az ingyenes szelektív-, valamint zöld- és üveghulladék-gyűjtőzsákok átvételére ügyfélszolgálati irodáiban, így Miskolcon a József Attila utca 53. szám alatt is – írja csütörtöki közleményében a szolgáltató. 
Kép

A gyűjtőzsákok átvételére kizárólag előzetes időpont-egyeztetés után van lehetőség a zsakigenyles@bmhnonprofit.hu e-mail címen.

Kérik az ingatlanhasználókat, hogy az időpontkérésben a szolgáltatásukhoz kapcsolódó adatokat — felhasználó neve, felhasználási hely címe - megadni szíveskedjenek.

A kihirdetett veszélyhelyzetre tekintettel az ügyfelek és dolgozók egészségének megőrzése érdekében az ügyfélszolgalati irodák továbbra is zárva tartanak. Az irodákban kizárólag a gyűjtőzsákok átvételére van lehetőség, egyéb ügyintézésre nincs mód.

A gyűjtőzsákok átvétele során kötelező a szájat és orrot eltakaró eszköz (védőmaszk, sál, kendő) viselése.
 

Ez is érdekelhet

Három város, három koncert, három teltház
MiskolcKultúra
Újra meghódította az olasz közönséget a Miskolci Szimfonikus Zenekar. 2026-os itáliai turnéjuk során három csodás városban muzsikáltak: Cremona, Varallo és Salsomaggiore. Minden koncertjük teltház előtt zajlott, zajos sikerrel.
Grizzly - görög táncház
Görög táncházzal várják az érdeklődőket a Grizzly előtt
MiskolcKultúraSzabadidő
Újra görög táncházzal várják az érdeklődőket Miskolcon, a Grizzly előtt. A csütörtöki program 18 órakor kezdődik, és egészen 21 óráig a görög zene, a tánc és a közös élmény kerül a középpontba.
Felvonulás és Tündöklő fényjáték a Hősök terén
Hagyományok és fények – Miskolc színpompás programsorozattal ünnepli augusztus 20-át
MiskolcSzabadidő
Koncertekkel, különleges fényinstallációkkal és hagyományos ünnepi eseményekkel készül Miskolc önkormányzata államalapító Szent István király ünnepére. Augusztus 20-án és 21-én a város több pontján várják rendezvények a miskolciakat és a városba érkező vendégeket.
Ilyen soha többé nem fordulhat elő
MiskolcSport
Labdarúgás: a DVTK csapatának vezetőedzője szégyelli magát a vasárnapi 4–0-ás vereségük után.