Ugrás a tartalomra

Rendkívüli szünet két miskolci óvodában  

Létrehozva
A koronavírus megjelenésével kialakult helyzet a szünet oka.
 
Rendkívüli szünetet rendelt el az Oktatási Hivatal a koronavírus megjelenésével kialakult veszélyhelyzet miatt a Miskolci Napraforgó Óvoda Középszer Tagóvodájában (Középszer utca 5.)
6-os csoport vonatkozásában október 13-tól október 18-ig, valamint a Miskolci Napraforgó Óvoda Petneházy úti Tagóvodájában (Petneházy utca 4.) október 14-től október 18-ig.
 
Kép
Ideiglenes a szünet az oviban.
 
Az önkormányzat mindenkit kér a rendelkezések betartására, és arra, hogy a koronavírusjárvány növekvő esetszámai miatt az elkövetkezőkben is fokozottan figyeljenek oda és vigyázzanak egymásra,
tartsanak szükséges védőtávolságot másoktól, gyakran mossák és fertőtlenítsék kezeiket és viseljenek maszkot.

Ez is érdekelhet

Megtelt nézőkkel a Miskolci Soho a Belvárosi Filmligeten
MiskolcKultúraSzabadidő
Rengetegen gyűltek össze szombat este a Miskolci Sohóban, ahol második alkalommal rendezték meg a Belvárosi Filmligetet. A szabadtéri mozizást utcazene és rövidfilmek vezették fel, az este fő programja pedig a Hogyan tudnék élni nélküled? című magyar romantikus zenés film vetítése volt.
Ilyen az újranyitott Miskolctapolcai Barlangfürdő
Meleg, nyárias idővel zárjuk a hetet
Miskolc
Élénk lökések kísérhetik a szelet.
Gazdára váró állatokkal ismerkedhettek a nyílt napon
MiskolcSzabadidő
Nyílt napot tartottak szombaton a Miskolci Állategészségügyi Telepen. A Fonoda utcai programon kutyasétáltatással, simogatással és közös játékkal várták az állatbarátokat, miközben az örökbefogadás lehetőségére is felhívták a figyelmet.