Ugrás a tartalomra

Parfümöt akart lopni

Létrehozva
A Miskolci Rendőrkapitányság befejezte abban az ügyben a vizsgálatot, amelyet egy fiatalemberrel szemben folytatott, aki parfümöt akart lopni egy drogériából.

Rablás bűntett és lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 18 éves alsózsolcai férfival szemben. A gyanúsított április 24-én 13 óra 30 perc körül egy miskolci drogériából három üveg parfümöt kísérelt meg ellopni, de az üzlet biztonsági őre tetten érte. A tolvaj menekülés közben dulakodott az őrrel, aki ennek következményeként nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. A letartóztatásban lévő 18 éves férfi a rablást megelőző időszakban több üzletből lopott különféle tisztító- és illatszereket is.

A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

(Címlapképünk csak illusztráció!)

Ez is érdekelhet

Ütemezett vízvezeték-rekonstrukcióval folytatódik Miskolc legjelentősebb útfelújítási projektje
Miskolc
Munkálatok kezdődnek a 3-as számú főúton március 4-én, szerdán, 9 órától.
Hétvégén sem érdemes rutinból vezetni a városban
Miskolc
A Miskolci Városgazda munkatársai a város több pontján közterületi munkálatokat végeztek a héten.
Napsütés időjárás indito. Fotó: Osztie Tibor
Tavaszi idővel búcsúzik a naptári tél
MiskolcBelföld
Titkon valahogy így képzeltük az évszakváltást.
Bárdos Bence Fotó: DVTK
A védő szerint élet, halál
MiskolcSport
A DVTK szombaton a ZTE FC-t fogadja. A meccs előtt a DVTK saját nevelésű védője, Bárdos Bence nyilatkozott a Miskolc Televíziónak.