A férfi – úgy tudjuk – súlyos sérüléseket szenvedett. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóosztálya csak annyit közölt, a rendőrök a feltételezett elkövetőket elfogták és eljárást indítottak ellenük. A megyei főügyészség szóvivője közölte, a tini banda tagjai 15, 16 és 17 évesek. Ellenük csoportosan elkövetett kifosztás bűntette és halmazatban elkövetett súlyos testi sértés bűntette miatt indult eljárás, az ügyészség augusztus 18-án pedig indítványozta a letartóztatásukat, melyet a bíróság még aznap el is rendelt.
Ok nélkül támadtak rá
Létrehozva
Három kamasz rabolta ki Miskolc rendőrkapitány-helyettesét. Az 50 éves férfira múlt szombaton támadtak rá.
Ez is érdekelhet
MVK: forgalomkorlátozás lesz szombat este az Avason
Július 18-án, szombaton várhatóan 18 és 20 óra között – daruzás miatt – ideiglenesen, teljes szélességében lezárják a Pattantyús utcát.
Késmárki utca: dupla védelem a túlzott beépítéssel szemben
Az elmúlt napokban élénk vita alakult ki a közösségi médiában a miskolctapolcai Késmárki utcában zajló munkák miatt. Egyes bejegyzések szerint erdőirtás kezdődött a területen, mások pedig azt állították, hogy hamarosan tízlakásos társasházak épülnek majd.
Figyeljék a kihelyezett forgalomtechnikai jelzéseket, sok miskolci utcában dolgoznak
Közlekedési információk Miskolcról péntek reggel.
A jazz fővárosa lesz Miskolc három napon át – íme a részletes program
Három napra a jazz fővárosává válik Miskolc: érkezik a IX. Miskolci Dixie és Jazz Fesztivál.