Ugrás a tartalomra

Behálózzák az Avas Szállót

Létrehozva
Átmeneti dekorációt kap a belvárosi épület, a város továbbra is keresi a lehetőségét annak, hogy az Avas szálló megújuljon.
Kép
Az Avas Szálló homlokzati látványterve

Munkálatok kezdődtek Miskolc belvárosában, az Avas Szálló homlokzatán. A korábbi “dekoráció” azért került le onnan, mert a Kocsonyafesztivál kezdetére az Avas szálló épülethálót kap.

Kép
avas_szálló_távtartók
fotó: Juhász Ákos

Ennek felhelyezése kezdődött most el. A háló grafikája a szálló régi külsejét, pompáját ábrázolja.
A munkálatok február 12-ig, szerdáig tartanak, hétvégén a munkavégzés szünetel.

Kép
avas_szálló_távtartók

Ez persze ideiglenes megoldás, a város továbbra is keresi a lehetőségét annak, hogy az Avas szálló megújuljon.

Ez is érdekelhet

Csöbör Katalin gratulált Juhász Rolandnak, de nem adja fel
Miskolc
Nem adom fel, folytatjuk, a legközelebbi választáson győzni fogunk – mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje a borsodi 1-es választókerületben.
Megkezdődött a jegyzőkönyvek feldolgozása a miskolci városházán
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Vasárnap este 22 óra után megkezdődött a jegyzőkönyvek beérkezése a miskolci városházára, ahol a szavazókörök adatait folyamatosan dolgozzák fel. A munkát több választási szakember irányítja, miközben egymás után érkeznek a szavazókörök képviselői.
Hollósy András választás 2026 Fotó: Mocsári László
Gratulált Czipa Andrásnak, és felajánlotta a segítségét Hollósy András
Miskolc
Folytatja a munkát Miskolcért és Diósgyőrért, mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje.
Nagy csatában kaptak ki a diósgyőriek. Fotó: magánarchívum
A lila-fehérek nyertek a piros-fehérek ellen
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, rájátszás, B-csoport, 6. forduló: 111 perc kellett a vendégek sikeréhez.