Ugrás a tartalomra

Az utasok és a sofőr védelmében

Létrehozva
Miskolcon is elkordonozták a buszok első részét a járművezetők védelméért. Az MVK Zrt. szombaton vezette be ezt az intézkedést, hogy az ajánlott távolság a buszokon is tartható legyen a fertőzésveszély elkerülése érdekében.
Kép
A kapaszkodókhoz rögzített felhívás hirdeti, hogy a kordont ne lépjék át az utasok.

A közlekedési társaságnál korábban több intézkedést is bevezettek mind az utasok, mind a sofőrök védelme miatt. A sofőröket maszkkal látták el, megszüntették az első ajtós felszállást, jegyet pedig már nem lehet a buszokon vásárolni. A járműveket  hetek óta minden nap fertőtlenítik.


Juhász János, üzemgazdálkodási és szolgáltatási igazgatótól megtudtuk, úgy helyezték el a kordont, hogy az autóbuszok utasteréből minél kevesebbet vegyenek el, tehát megmaradjon  az utazási komfortérzet. -  A  járművezetők védelme azonban nagyon fontos, ezúton is megkérünk minden kedves utasunkat, hogy ezt vegyék figyelembe - mondta az igazgató.
 

Ez is érdekelhet

izrael szurkolók
Tóth-Szántai József: a város a felmerült költségeket a felelősökkel megtérítteti
Miskolc
A DVTK Stadion adott otthont csütörtök este a Hapoel Tel-Aviv és a Ludogorec Razgrad UEFA Konferencia Liga-selejtező mérkőzésének. A nemzetközi találkozó után azonban jelentős mennyiségű hulladék maradt a stadion és Dél-Kilián környékén, ezért rendkívüli takarítást kellett elrendelni.
Képgaléria
Pont Ott Party a Csengey-kertben
Pont Ott: pont annyi és pont oda – hatalmas partival ünnepeltek a leendő egyetemisták a Csengey-kertben
MiskolcOktatásSzabadidő
Sokan örültek csütörtök este a fergeteges Pont Ott Partin a Csengey-kertben, ahol kiderült, kiket vettek fel szeptembertől egyetemre.
Az Avas Szálló felújítása miatt változik a forgalmi rend a Kossuth utcában
Miskolc
Ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítani a Kossuth Lajos utcában az Avas Szálló felújításához kapcsolódó daruzási és szállítási munkálatok miatt.