Ugrás a tartalomra

Hol volt, hol nem volt – újra van áram a Középszeren

Létrehozva
Áramkimaradás volt a Középszeren és Hejőcsabán is vasárnap reggel, az ÉMÁSZ szakemberei 10 óra előtt elhárították a hibát – tudtuk meg a szolgáltatótól.

Húsvét vasárnapjának délelőttjén több olvasónk is jelezte, hogy nincs áram a Középszeren, illetve a Testvérvárosok útján. Pár perccel később Hejőcsabáról is azt írták, hogy hol visszajön az áram, hol ismét elmegy.

Ugyanaz a hiba forrása – tudtuk meg az ÉMÁSZ-tól. Elmondták, tudnak arról, hogy kisebb üzemzavar lépett fel az említett városrészekben, a szakembereik megtalálták a hiba forrását, délelőtt fél 10 körül ki is javították.

A szolgáltatás most már zavartalan.

Ez is érdekelhet

Töretlen a Miskolci Egyetem népszerűsége
MiskolcOktatás
Rekordot döntött az idei felvételi a Miskolci Egyetemen. Az állami ösztöndíjas helyekre felvett diákok száma egy év alatt közel 16 százalékkal emelkedett. Eláruljuk azt is, melyik szakra lehetett a legmagasabb pontszámmal bejutni.
izrael szurkolók
Tóth-Szántai József: a város a felmerült költségeket a felelősökkel megtérítteti
Miskolc
A DVTK Stadion adott otthont csütörtök este a Hapoel Tel-Aviv és a Ludogorec Razgrad UEFA Konferencia Liga-selejtező mérkőzésének. A nemzetközi találkozó után azonban jelentős mennyiségű hulladék maradt a stadion és Dél-Kilián környékén, ezért rendkívüli takarítást kellett elrendelni.
Képgaléria
Pont Ott Party a Csengey-kertben
Pont Ott: pont annyi és pont oda – hatalmas partival ünnepeltek a leendő egyetemisták a Csengey-kertben
MiskolcOktatásSzabadidő
Sokan örültek csütörtök este a fergeteges Pont Ott Partin a Csengey-kertben, ahol kiderült, kiket vettek fel szeptembertől egyetemre, vagy főiskolára.
Az Avas Szálló felújítása miatt változik a forgalmi rend a Kossuth utcában
Miskolc
Ideiglenes forgalomkorlátozásra kell számítani a Kossuth Lajos utcában az Avas Szálló felújításához kapcsolódó daruzási és szállítási munkálatok miatt.