Ugrás a tartalomra

Jövő héten indul az e-lakáspályázat

Létrehozva
A Miskolc Holding Zrt. Ingatlangazdálkodási igazgatósága a jelenlegi veszélyhelyzetben is biztosítani kívánja az üres lakások iránti, kiemelkedő lakossági kereslet kielégítését. Ez az intézkedés része Veres Pál polgármester korábban meghirdetett Nagy-Miskolc programjának.
Kép

Ezért a cégcsoport informatikai szakembereivel együttműködve az elmúlt néhány hétben kidolgozásra került egy elektronikus pályázati rendszer, mely lehetővé teszi az üres lakások megtekintését, a felújítási költségvetések megismerését elektronikus úton, személyes kontaktus nélkül.
Az elektronikus pályázati rendszer használatával a pályázóknak a benyújtáskor csak a pályázati adatlapot kell kitölteni, egyéb dokumentumokat nem kell csatolni, a feltüntetett adatok és nyilatkozatok valódiságáért büntetőjogi felelősséget vállalva. Így elkerülhető, hogy a pályázók a szükséges igazoló dokumentumokért közösségbe menjenek, egészségügyi kockázatot vállaljanak.
Az elektronikus pályázati rendszer elérhetőségét jövő hét elején teszi közzé a Miskolc Holding Zrt. Ingatlangazdálkodási igazgatósága a weboldalán ITT.

 

Ez is érdekelhet

Csanyik-Majális 2
Vidámság, zene és családi élmények: jön a miskolci majális!
MiskolcKultúraÉletmódSzabadidőBalesetCelebhírek
Egésznapos ünnepi forgatag várja a látogatókat május elsején a Majális parkban. Mutatjuk a részletes programot!
Napsütés időjárás indito. Fotó: Osztie Tibor
Újabb történelmi érdekesség Miskolcról: a Miskolc név és eredete
Miskolc
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írást közöljük, helytörténeti érdekességekkel.
Peknyó László, a Miskolc Népkert Volán gárdájának edzője magyaráz. Fotó: magánarchívum
Tízszer csengettek a népkertiek
MiskolcSport
A 13. fordulóhoz érkezett a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei női kispályás labdarúgó-bajnokság, amelyet csökkentett pályaméreten rendeznek meg.
Különleges együttállást láthatunk hétfő este
MiskolcTudományKörnyezet
A Fiastyúk és a Hold együttállását csodálhatjuk meg, akár már kisebb kézitávcsővel is, április 20-án, napnyugta után körülbelül negyven perccel egészen holdnyugtáig, tiszta égbolt esetén.