Ugrás a tartalomra

Folytatódik a kánikula

Létrehozva
Többnyire napos idő lesz holnap 26-32 fokkal, csapadék nem valószínű - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ).

Az OMSZ azt írja, péntek délután az északkeleti és a délnyugati, déli országrészben képződhetnek gomolyfelhők, de ezekből is csak egy-két helyen fordulhat elő zápor, délnyugaton zivatar. Éjszaka túlnyomóan derült, száraz idő lesz. Szombaton a többnyire napos idő mellett kevés fátyolfelhő, északkeleten gomolyfelhő valószínű, csapadék nem várható. Pénteken az északnyugati szél az északi megyékben megélénkül, zivatarok környezetében viszont erős, viharos lökések is lehetnek. Éjszaka és szombaton az északi, északkeleti szél élénkülhet meg.
    
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 12 és 19, az Északi-középhegység völgyeiben néhol csak 9-11 fok között alakul.
    
A legmagasabb nappali hőmérséklet szombaton 26 és 32 fok között várható.

Ez is érdekelhet

Baleset a 3-as főút miskolci szakaszán
MiskolcBaleset
A Csabavezér úton két személygépkocsi karambolozott.
Kikaptak a diósgyőriek
MiskolcSport
Kézilabda: NB I/B férfi, 28. forduló: esélye sem volt a hazai együttesnek.
Győztek a pólósok
MiskolcSport
Vízilabda: E.ON férfi OB I, alsóházi bajnokság, helyosztó, 10. forduló: két gólos hazai diadal született.
Százegy perces csatát vívtak
MiskolcSport
Röplabda: NB II női, az 1. helyért, 1. mérkőzés: előnybe kerültek a zöld-fehérek.