Ugrás a tartalomra

Szünetel a fűtés és a melegvízszolgáltatás szerdán napközben az Avas I. és II. ütemben

Létrehozva
Az üzemszünetetet amiatt kell elrendelni, mert a Középszer 7-9. környezetében egy új szerelvényt építenek be a MIHŐ szakemberei.
Kép
Fotó: MiNap-archív/Juhász Ákos

Átmenetileg szünetelni fog a fűtés- és melegvíz-szolgáltatás az Avas I. és II. ütemében – írja kedd délelőtti közleményében a MIHŐ Kft. A munka miatt november 24-én, reggel nyolctól este hatig szünetelni fog a fűtés- és melegvíz-szolgáltatás az Avas I. és II. ütemében.

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, a Középszer utca 7-9. környezetében szeptemberben hibaelhárítási munkát végzett a hőszolgáltató. Akkor ott egy negyven évnél idősebb vezeték hibásodott meg. 

– A hibahely-feltárást követően láthatóvá vált, hogy további üzemzavart megelőző munkát is kell végezni a helyszínen, melyhez a szükséges anyagokat megrendelte a szolgáltató – mondta el lapunknak korábban Kovács Tamás, a MIHŐ szolgáltatási igazgatója.

Ezt az búj szerelvényt építi be november 24-én, azaz szerdán a MIHŐ. A közlemény felhívja a figyelmet arra is, hogy ezzel egyidőben a Szentgyörgy utca-Ifjúság utca kereszteződésében, a belváros felé kanyarodó sávban forgalomkorlátozással járó hibaelhárítási munkát végez a MIHŐ Kft., így a két javítási munka egy szolgáltatás-leállás alatt elvégezhető.

Ez is érdekelhet

Bélajárás
Ilyet még nem látott – vagy igen?
MiskolcKultúraGasztroSzabadidő
Különleges hangulatú Bélajárást rendezett idén is a Miskolczi Pincék Asztaltársasága. Immár tizenharmadik alkalommal hívták közös barangolásra a borkedvelő ismerősöket és a városi hagyományok őrzőit.
Macsó Máté Fotó: DVTK
DVTK: küszöbön a fiatalítás
MiskolcSport
A DVTK csapata a Kisvárda MG vendége lesz. Macsó Máté, a DVTK ifjú labdarúgója nyilatkozott a Miskolc Televíziónak.
Táncballadák a Miskolci Nemzeti Színházban
MiskolcKultúra
A Miskolci Balett Arany János balladái alapján készített táncelőadást, melyet április 25-én mutat be a Játékszínben. Az előadásban két koreográfus működik együtt, Szőllősi Krisztina és Kozma Attila.
Egy kisbuszért futnak idén a Népkertben
MiskolcSportSzabadidő
Nyolcadik alkalommal rendezi meg jótékonysági futását a Supersum Közhasznú Alapítvány, amely idén új helyszínen, a miskolci Népkertben várja a mozogni és segíteni vágyókat május 16-án.