Nem állunk le, továbbsuhanunk! Az Univer-Car Kft. jóvoltából a Kia legújabb innovatív modelljét, a teljesen elektromos EV6-ot vizsgáljuk majd meg alaposan. A sportos ruhát magára öltő Kia – mondhatjuk – nem hétköznapi járgány, mind emellett az előző adásunkban tesztelt Hyundai Ioniq 5 tesója, így érdekes lesz az összehasonlítás.
– Az extravagáns modell tesztelésében egy szakmabeli kolléga lesz a segítségemre, Lehoczki Évi. Az élőrendezvények műsorvezető háziasszonya régóta az autózás megszállottja, így örömmel pattant a Kia EV6 kormánya mögé és alkotott véleményt az autóról – vezette fel a műsort Gulybán Péter.
Az autó megvizsgálása mellett a szórákozásé lesz a főszerep, de a játékról sem feledkeztünk el: ismét lesz nyereményjátékunk, ahol értékes nyereményért szállhatnak harcba a szokásos szabályok szerint. Nincs más dolguk, mint kényelembe helyezni magukat, öveket becsatolni és velünk suhanni. Az év utolsó adása december 17-én, pénteken 18:25-től látható a Miskolc Televízió műsorán.