Ugrás a tartalomra

Május folyamán új útvonalon örvendezteti meg az utasokat a nosztalgia-autóbusz

Létrehozva
Pénteken nem, de a hónapban még találkozhatnak a miskolciak az Ikarus 280-as retro autóbusszal.
Kép
Ikarus_280-as_MVK.jpg
Fotó: MVK Zrt.

A munkaszüneti napra való tekintettel, május 2-án, pénteken az Ikarus 280-as nosztalgia-autóbusz nem közlekedik. Azonban a muzeális értékű, működő jármű iránti töretlen érdeklődés miatt május folyamán új útvonalon próbálhatja majd ki az autóbuszt az utazóközönség - adta hírül szerkesztőségünknek közleményben az MVK Zrt. A részletekről hamarosan tájékoztat a miskolci közlekedési vállalat.

Címkék

Ez is érdekelhet

Csöbör Katalin gratulált Juhász Rolandnak, de nem adja fel
Miskolc
Nem adom fel, folytatjuk, a legközelebbi választáson győzni fogunk – mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje a borsodi 1-es választókerületben.
Megkezdődött a jegyzőkönyvek feldolgozása a miskolci városházán
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Vasárnap este 22 óra után megkezdődött a jegyzőkönyvek beérkezése a miskolci városházára, ahol a szavazókörök adatait folyamatosan dolgozzák fel. A munkát több választási szakember irányítja, miközben egymás után érkeznek a szavazókörök képviselői.
Hollósy András választás 2026 Fotó: Mocsári László
Gratulált Czipa Andrásnak, és felajánlotta a segítségét Hollósy András
Miskolc
Folytatja a munkát Miskolcért és Diósgyőrért, mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje.
Nagy csatában kaptak ki a diósgyőriek. Fotó: magánarchívum
A lila-fehérek nyertek a piros-fehérek ellen
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, rájátszás, B-csoport, 6. forduló: 111 perc kellett a vendégek sikeréhez.