Ugrás a tartalomra

Folytatódik az esőmentes, aszályos időszak

Létrehozva
Az előrejelzésekben nyoma sincs annak, hogy kiterjedt csapadékrendszer érje el hazánkat, ezért a – már egyébként is – súlyos aszályhelyzet június maradék napjaiban tovább fog romlani.
Kép
Fotó: Osztie Tibor

A felhős középső és déli tájakon szakadozik, gomolyosodik a felhőzet, illetve napközben észak felől fátyolfelhőzet is sodródik fölénk, de összességében általában sok napsütésre számíthatunk a fátyol- és gomolyfelhők mellett. Csapadék nem lesz.

A légmozgás többnyire gyenge vagy mérsékelt marad.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 27 és 33 fok között alakul. Késő estére 16 és 24 fok közé hűl le a levegő – írja szerda reggeli előrejelzésében a HungaroMet.

Gyakorlatilag Miskolc egész területén jó a levegő minősége, egyedül a Papírgyárnál mértek rosszabb értékeket, ott elfogadható a szint a pmmonitoring.hu tájékoztatása szerint.

Ez is érdekelhet

Közlekedési információk szerda reggel
Miskolc
Ma is dolgoznak a Városgazda munkatársai Miskolc útjain.
Itt a második lépcső: nyári menetrendjét is javítja az MVK
Miskolc
Június 21-étől több a villamos és több buszjárat is gyakrabban jár, de új viszonylat is indul 20B jelzéssel.
Az első orvosi eszköz kipipálva a város vezetőinek támogatásával
Miskolc
Egy őssejtfagyasztó szekrény, valamint egy lamináris box megvásárlására indított gyűjtést a Supersum Közhasznú Alapítvány.
Így nő ki a földből a Szent István téri társasház
Miskolc
A beruházó cég illetékese szerint a következő időszakban havonta egy szintet emelkedik majd az épülő komplexum.