Ugrás a tartalomra

Habok, fények, zene – utolsó éjszakai fürdőzés az Ellipsumban

Létrehozva
Éjszakai csobbanás, DJ, habparti és hajnalig tartó buli – az Ellipsumban idén utoljára nyílik alkalom a nyár esti fürdőzésre.
Kép
Fotó: Mocsári László

Az Ell’ Summer Night az utolsó nyári pénteken várja a szórakozni vágyókat. A strandfürdő családi medencéjénél különleges fények teremtik meg a nyáresti hangulatot 20:30 és 2:00 óra között. A nyár slágereit DJ szolgáltatja, a jókedvet habfürdő fokozza, kapunyitástól 22 óráig pedig welcome drinkkel kedveskednek a vendégeknek.

A pool bár frissítő italokkal, a strand büfé finom falatokkal készül. Az éjszakai fürdőzés évek óta Miskolc egyik legkedveltebb nyári programja, amely egyszerre nyújt különleges élményt és közösségi kikapcsolódást. Kedvezőtlen időjárás esetén a Relax és a Ramazuri csarnok ad otthont a rendezvénynek, így a program biztosan nem marad el.

A belépéshez jegyvásárlás szükséges, amely elővételben kedvezményes áron és a helyszínen is elérhető. Az elővételes jegyek ráadásul gyorsabb bejutást biztosítanak.
 

Címkék

Ez is érdekelhet

Szünetel a melegvíz-szolgáltatás a Győri kapu és az Avas bizonyos részein
Miskolc
Kora estére várhatóan visszaáll a rend.
Éjszaka is életre kel a Miskolci Állatkert – különleges programokkal várják a látogatókat
MiskolcSzabadidő
Ismét megrendezik az Állatkertek Éjszakáját a Miskolci Állatkertben. A különleges esti program középpontjában idén az állatvilággal kapcsolatos tények és tévhitek állnak, de látványos bemutatók, csillagles, tűzzsonglőr show és éjszakai látványetetések is várják az érdeklődőket.
Ma még eső, holnap ismét meleg
Miskolc
Elszórtan futó zápor kialakulhat szerdán Miskolc térségében.
Folytatódik a 3-as számú főút felújítása
Folytatódnak az útfelújítások Miskolcon
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról szerda reggel.