Ugrás a tartalomra

Újabb viharok érkeznek? Mutatjuk!

Létrehozva
Időjárásjelentés vasárnap reggel.

Vasárnap sok napsütésre számíthatunk a térségben, de időnként gomolyfelhők is megjelennek majd az égen. Helyenként futó zápor, esetleg zivatar kialakulhat. Általában mérsékelt marad az északi, északkeleti szél, de a Zemplénben élénk, olykor erős széllökések is előfordulhatnak, valamint záporok, zivatarok környezetében akár viharos széllökésekre is számítani kell. Kora reggel 15 fok körül alakul a legalacsonyabb hőmérséklet, majd délutánra 27 fok köré melegszik a levegő.

Hétfőn többfelé szűrhetik fátyolfelhők a napfényt, de a legtöbb helyen száraz marad az idő, viszont helyenként északon, északkeleten és keleten a megnövekvő gomolyfelhőkből számítani kell záporok, zivatarok kialakulására. Általában gyenge, mérsékelt marad a légmozgás, csak záporok, zivatarok környezetében támadhat fel a szél. Helyenként párás, ködös lehet a kora reggel. Napközben 27 és 33 fok közé melegszik a levegő – írja az Időkép.

Miskolc-szerte jó a levegő minősége a pmmonitoring.hu oldal tájékoztatása szerint.

Ez is érdekelhet

54-es busz
Ideiglenes megállóhely-áthelyezés a 14-es autóbusz vonalán
Miskolc
Április 16-án, csütörtökön üzemkezdettől útfelújítási munkálatok miatt a 14-es autóbuszvonal Levente vezér utcai és Álmos utcai megállóhelyeit mindkét irányban összevonják.
Ráncfelvarrással tér vissza a Kézműves Kupa Miskolcon
MiskolcGazdaságKultúraSzabadidőBulvár
Huszonhatodik alkalommal rendezik meg a Kézműves Kupát, amely az ország egyik legnagyobb szépészeti versenye.
Korusmű-pályázat Assisi Szent Ferenc szellemében az Ars Sacrára
MiskolcKultúraEgyház
Szent Ferenchez kötődő zeneműveket várnak május 1-ig a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál alkotói felhívására.
Trajcsik Dávid kapta a vándordíjat
MiskolcSport
A fiatal csatár kiemelkedő játékot nyújtott a közelmúltban véget ért idényben.