Ugrás a tartalomra

Az utolsó nagy buli a Belvárosi Fröccsteraszon

Létrehozva
Brutál BBQ húsokkal, forralt borral és szuper zenével várták az érdeklődőket péntek este a Belvárosi Fröccsteraszon.
Kép
Miskolci Soho szezonzáró buli. Fotó: Osztie Tibor
Miskolci Soho: szezont zártak egy nagy bulival a Belvárosi Fröccsteraszon. Fotó: Osztie Tibor

Nagy volt az ijedtség péntek délután a Bazár-tömbben: mentők és tűzoltók lepték el a parkolót. Elhagyott épület lángolt Miskolc belvárosában.

A tüzet hamar eloltották, a bulié lett a főszerep

A tűz eloltása után is forró maradt a hangulat. Mielőtt elcsendesedett a Belvárosi Fröccsterasz, egy utolsó nagy bulival zárták a szezont. Halloween és BBQ partira vártak mindenkit október 24-én, péntek este.

Volt minden, ami szem-szájnak ingere. A LEVES és Burger gondoskodott a BBQ ételekről. Forralt borral és italakciókkal vártak mindenkit a szezonzáró bulira. Retro DJ gondoskodott a jó zenéről.

Kép
Miskolci Soho szezonzáró buli. Fotó: Osztie Tibor
BBQ partival vártak mindenkit. Fotó: Osztie Tibor

Halloween party

A teret ellepték a tökök. Halloween hangulatot varázsoltak Miskolcra. Aki jelmezben érkezett a Belvárosi Fröccsteraszra, ajándékba kapott egy welcome drinket.

Rebeka és barátnői nyáron is ott voltak a Miskolci Soho bulijain, nem akarták kihagyni az idei utolsót sem. A hűvös időben jól esett a forralt bor, közben elmerültek mély beszélgetésekben.

A kikapcsolódás nekünk is jár – mondták vidáman, erre koccintottak.

Új fejezet kezdődött, az éjszakai élet felpezsdült Miskolcon

Áprilisban adták át a Miskolci Soho-t, a „lehetőségek terét”. A Széchenyi, Szentpáli, Régiposta és Kazinczy utcák által határolt területen azóta nagyon sokminden történt. Több nagy bulin vannak túl, felpezsdült az élet a Bazár-tömbben ezen a nyáron. Augusztusban például kubai hangulatú partit rendeztek. De volt grillparti is a nyáron.

Lezárták a szezont, de folytatás következik.

Nézze meg galériánkat:

Preview Image
Miskolci Soho szezonzáró buli. Osztie Tibor fotói.

Címkék

Ez is érdekelhet

Nem maradnak éjszakára
MiskolcKultúraEgyház
Sok éven át 25 órán át olvastak fel Wass Albert-műveket, most már egyestés programot szerveznek. Pénteken este 6 órától lesz a Miskolci Wass Albert zenés-irodalmi felolvasó est.
Rendészeti ellenőrzést tartottak Komlóstetőn
Miskolc
Kiemelt rendészeti ellenőrzést tartott a Miskolci Önkormányzati Rendészet (MIÖR) Komlóstetőn csütörtökön. Az akcióban részt vett Hollósy András, Miskolc alpolgármestere is, valamint Bajusz Gábor önkormányzati képviselő.
Mathiász János emlékezete szakmai borkonferencia. Fotó: Rogosz Péter
Mathiász János emlékezete és a jövő borászata Miskolcon
MiskolcGazdaságOktatásKultúraÉletmódGasztroSzabadidőTudomány
Szakmai konferenciával és filmvetítéssel tisztelegtek a neves szőlőnemesítő, Mathiász János emléke előtt csütörtökön Miskolcon, az MTA MAB Székház épületében.
Enyedi Lili két aranyérmet nyert
MiskolcSport
Nyíregyházán rendezték az U20-as és az U18-as atléták fedettpályás országos bajnokságát.