Ugrás a tartalomra

Megható kezdeményezés: adományozz és látogass szinte ingyen a Miskolci Állatkertbe

Létrehozva
Különleges eseményre hívja a miskolciakat a Miskolci Állatkert és Kultúrpark november 22-én és 23-án.
Preview Image
Látogass el a Miskolci Állatkertbe novemberben. Fotó: illusztráció/Mocsári László

Harmadik alkalommal rendezik meg az Adományozók Napját a Miskolci Állatkertben, ahol nemcsak jót tehetünk, hanem szinte ingyen látogathatjuk az állatkertet is.

Az eseményt a Miskolci Egyesített Szociális, Egészségügyi és Gyerekjóléti Intézménnyel közösen szervezik, hogy segítséget nyújtsanak a nehéz sorsú gyermekeknek és családoknak. Az összegyűlt adományokat a Gyermekjóléti Szolgálat munkatársai juttatják el a rászorulókhoz.

Mit várnak az adományozóktól?

  • édesség, 

  • tartós élelmiszer, 

  • tisztálkodási szerek, 

  • tanszerek, 

  • gyermekruhák, 

  • játékok.

Fontos hangsúlyozni, hogy használt ruha és játék esetén csak tiszta, jó állapotú darabokat hozzunk, olyat, amit saját gyermekünknek is örömmel adnánk.

A gyűjtőpont a Miskolci Állatkert bejárata.

Adományért állatkerti belépő

Az adományozók az adományukért cserébe egy kupont kapnak, amellyel 100 forint ellenében látogathatják meg az állatkertet az adomány leadásának napján, amennyiben az adomány értéke arányos a belépőjegy árával.

Arról is tájékoztatnak, hogy rossz idő esetén a kupon 2025. december 31-ig felhasználható.

Ez is érdekelhet

Gyermeknapi élménykavalkád a Szeleta Parkban
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Ugrálóvár, arcfestés, íjászat és természetismereti programok is színesítik azt a különleges gyermeknapi rendezvényt, amelyet május 31-én rendeznek meg a miskolci Szeleta Parkban. Az esemény a Velkey László Gyermekegészségügyi Központ fennállásának 50. évfordulóját is ünnepli.
Sztárvendéggel koncerteznek
MiskolcKultúraSzabadidő
Ünnepi koncertre készül a JazzInside Band. A formáció május 28-án a Nyilas Misi Közösségi Ház udvarán ad jubileumi estet, amelyen sztárvendégként Urbán Orsi jazzénekesnő is színpadra lép.
Újrafestik az útburkolati jeleket Miskolcon
Miskolc
Csütörtökön kezdődik a munka.
Virágokkal szépítették a Népkertet
MiskolcKörnyezetBulvár
„Virágültetés a Népkertben – Közösségi Összefogás a Zöldebb Városért” címmel rendezett virágültetési közösségi programot a Délidő Étterem, a Népkerti Vigadó és a Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda szerdán, hogy megszépítsék Miskolc szívét.