Ugrás a tartalomra

Hamburger, sör és rock and roll – szombaton is vár Miskolctapolca

Létrehozva
Péntek este GasztroPLACC várta a látogatókat a miskolctapolcai Pazár István sétányon: voltak finom burgerek, hideg sörök és a színpadon szólt a rock and roll. Szombaton folytatás következik, mutatjuk a programot.
Kép
Gasztroplacc burger Miskolctapolca_BNR
GasztroPLACC Miskolctapolcán. Fotó: Bónusné Nánási Regina

Péntek estére igazi GasztroPLACCá alakult a miskolctapolcai Pazár István sétány. A food truckokból sorra kerültek ki a szaftos burgerek, a korsókba hideg sört csapoltak, miközben a színpadon a rock and roll gondoskodott a fesztiválhangulatról.

Kezdetét vette a kétnapos GasztroPLACC – Beer & Burger, amely már az első délután sokakat csábított a tapolcai parkba. Családok, baráti társaságok és kirándulók töltötték meg a sétányt, ahol a street food illata és az élő zene együtt teremtett nyári fesztiválhangulatot.

Aki csak egy esti sétára érkezett, könnyen ott ragadt. A food truckoknál folyamatosan készültek a burgerek, a választékra nem lehetett panasz, a hambi mellé pedig sokaknak egy korsó hideg sör is dukált. A jó hangulatról előbb A Nyughatatlan koncertje gondoskodott, majd DJ Bordee pörgette tovább az este ritmusát.

A gyerekek jókedvéről Pötyi bohóc gondoskodott, akinek minden gyerkőchöz volt egy kedves szava és egy állatos lufija.

Szombaton folytatódik a GasztroPLACC

A gasztrofesztivál szombaton is várja a látogatókat a miskolctapolcai Pazár István sétányon. A szervezők délután 17 órától várják az éhes és szomjas vendégeket.

A programot DJ Bundi indítja, majd Zalán MEGA Kobold lép színpadra, így a burgerek, a sörök és a zene második este is garantáltan jó hangulatot ígérnek.

Ez is érdekelhet

Augusztus végén ismét a Szinva örökségében fürdőzhetünk
MiskolcKultúraSzabadidő
A Szinva Örökség Napokon, augusztus 28-30. között, idén is a Miskolcot teljes egészében átszelő, ikonikus patak mentén fellelhető, kulturális, építészeti, ipartörténeti, tudományos és természeti értékeket ismerhetik meg az érdeklődők.
44-es busz MVK
Szombattól ismét a megszokott helyen állnak meg a belváros felé tartó buszok a Cementgyárnál
Miskolc
Befejeződtek a munkálatok a Cementgyár megállóhelyénél, így augusztus 15-től, szombattól ismét az eredeti helyén vehetik igénybe a megállót a belváros felé utazók.
Képgaléria
Folytatódik a 3-as számú főút felújítása
Halad a miskolci útfelújítás: újabb szakasz kap friss aszfaltot a 3-as főúton
Miskolc
Újabb útfelújítási munkák miatt változik a közlekedés Miskolcon.
Avasi Kvaterka
Visszarepülünk a ’80-as évekbe: retro buli költözik Miskolctapolcára
MiskolcÉletmódGasztroSzabadidő
Neonfények, kazettás slágerek, retró kaják, jelmezek és hajnalig tartó házibuli – augusztus 15-én Miskolctapolcán elevenedik meg a ’80-as évek. Az Avasi Kvaterka ezúttal elhagyja az avasi dombokat, és a régi tapolcai büfésorra költözik.