Ugrás a tartalomra

Ismét melegszik az idő

Létrehozva
Az éjszaka még csípős lesz, de kedden a mainál már jobb idő várható.

Éjszaka továbbra is derült lesz az ég, legfeljebb délnyugaton, délen lehet kevés fátyolfelhő. Kedden napos idő várható, de az ország déli felén erőteljes gomolyfelhő-képződésre lehet számítani. Csapadék továbbra sem lesz. Az élénk északkeleti szelet az Alföldön és az Északi-középhegységben erős lökések kísérhetik - írja az Országos Meteorológiai Szolgálat.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 2 és 6 fok között várható. Az északi völgyekben, az Alpokalján és a Kisalföldön gyengén fagyhat. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 15 és 20 fok között valószínű.

Ez is érdekelhet

Tíz festési technika
SzabadidőMiskolcKultúra
Ha eddig kérdéses volt, hogy milyen díszítése lesz a húsvéti tojásnak, akkor segítünk. Íme tízféle tojásfestési technika.
Sátorbontás és tavaszi karbantartás a Selyemréti Strandfürdőben
Szabadidő
A medencék visszatöltését várhatóan a jövő hét közepén kezdik meg.
Húsvéti Kavalkád a Szent István téren
SzabadidőMiskolc
Színes, egész napos programokkal várják a családokat húsvétvasárnap a miskolci Szent István téren. A Húsvéti Kavalkád Miskolcon keretében koncertek, gyermekműsorok és kézműves foglalkozások is helyet kapnak.
Oscar-eső Miskolcon: díjnyertes filmek az Uránia Art Moziban
SzabadidőMiskolcVilágKultúra
A CINE-MIS Nonprofit Kft. által üzemeltetett Művészetek Háza Uránia Art Mozitermében március 19. és 25. között különleges válogatást láthat a közönség az Egyesült Államok legrangosabb filmes eseményének, a március 16-án megrendezett 98. Oscar-gálának jelölt alkotásaiból.