Ugrás a tartalomra

Újra várta az érdeklődőket a Fitt Feszt

Létrehozva
Az egészségmegőrzést és a sportot népszerűsítő programot most harmadszor, de ebben az évben első alkalommal rendezték meg.

Preview Image
Fitt Feszt 3.0 - Mocsári László képgalériája

Ismét megrendezték a Fitt Fesztet szombaton Diósgyőrben, a Lovagi tornák terén és az előtte található vásártéren. A rendezvény célja – a hogyan a korábbiaké is – az egészségmegőrzés és a sport népszerűsítése volt, de azért a szórakoztató programokra is nagy hangsúlyt fektettek a szervezők.

A Fitt Feszt reggel a Miskolci Mazsorett Együttes felvonulása a Derkovits Fúvószenekar kíséretében, aztán Schobert Norbi retro aerobicja mozgatta át a sport iránt érdeklődőket, míg gyerekeket a Kalamajka bábszínház „Utazás Komposztániába” című előadása várta.

Ezt követően a Diósgyőri Jazz Tánc Klub, a 4-Dance Club, a Grand Jeté Tánccsoport és a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes bemutatói voltak láthatók, a mozogni vágyókat pedig Mezei Ági zumbával, míg Czégel Erika gymstick edzéssel várta.

A változatos programokat a Miskolc Dixieland Band és a Latin Projekt koncertjei zárták.

 

Ez is érdekelhet

Gyerekként ő is vonattal utazott a Balatonhoz
SzabadidőMiskolcVilág
Nyári élményeiről mesélt Bánhidi Lilla, aki Miskolcon töltötte gyerekkorát, majd felnőttként elköltözött, később pedig megírta a Sorsod Borsodot. A könyv Margó-díjat nyert, ami minden évben a legjobb első prózakötetes szerzőnek jár.
Meseszerű élményben volt része
SzabadidőMiskolcVilágKultúra
Molnár Judit, miskolci származású operaénekessel készítettünk interjút arról, hogyan nyaralt gyerekkorában. Arról is beszélt, hogy nagymamája éppen abban az épületben él most, ahol ő nyaralt.
Lányi Lala szerint a világ bármely pontjára eljuthat a magyar Depeche Mode Special Tribute
SzabadidőMiskolcBelföldVilágKultúra
Berlin, Franciaország, Olaszország – és talán egyszer a tengerentúl. Alig egy év alatt nemzetközi érdeklődést váltott ki a 101 Hang, az a különleges magyar produkció, amely a Depeche Mode dalait értelmezi újra szimfonikus zenekarral, férfikarral és népszerű hazai előadókkal. A decemberi, Budapesten tartandó koncertjük kapcsán a vidéki rajongókról sem feledkeznek meg a szervezők.
Több mint 60 állatfajra veszélyesek Magyarországon az elhagyott horgászeszközök
SzabadidőBelföldTudományKörnyezet
Magyarországon legalább 64 állatfajt fenyeget a járulékos fogásnak nevezett jelenség, amikor olyan állatból lesz zsákmány, amely nem célpontja a horgászatnak.