Ugrás a tartalomra

Brit együttes lép fel a Gárdonyiban

Létrehozva
A ’60 évek végének legnagyszerűbb pillanatait idézi meg a koncert.
Kép

Az együttesről
“A Doors Alive-ot pusztán tribute-zenekarnak nevezni nagyon méltatlan lenne ahhoz, ami a lehető legközelebb áll egy Doors koncert-élményhez fluxus kondenzátor és 1.21 Gigawatt segítsége nélkül. Ôk főpapok, akik lehetővé teszik számunkra, hogy a Doors oltáránál imádjuk Jim Morrison, Ray Manzarek, Robby Krieger és John Densmore igéjét és dalait.” - Pure Magazine, Írország.

 

A zenekar hangzásvilágával és megjelenésével visszarepít minket az időben olyan klasszikus slágerekkel, mint "Light My Fire", "Break On Through", "Riders On The Storm", "The End" - és még jó néhány dallal.
Mike Griffioen, Barrington Meyer, Varga Norbert és Buzz Allan több, mint 1000 koncerten vannak túl – a Deep Purple és a Uriah Heep előtt is felléptek- és a világ számos országát meghódították már: Egyesült Királyság, Írország, Ausztrália, Dánia, Svédország, Norvégia, Svájc, Franciaország, Belgium, Hollandia, Németország, Ausztria, Lengyelország, Szlovénia, Horvátország, Málta, Görögország, Törökország, Libanon, Egyesült Arab Emírségek és Chile, hogy csak néhányat említsünk.

Ezúttal Miskolcra is ellátogatnak, hogy a Gárdonyi park különleges hangulatával szinkronban idézzék meg a ’60 évek végének legnagyszerűbb pillanatait!

The Doors Alive (UK) koncert
2022. június 24. 19:30 óra
Miskolc, Gárdonyi Művelődési Ház parkja
Előzenekar: MIZRAB
Kapunyitás: 19:00, előzenekar 19:30, főzenekar: 20:30

Ez is érdekelhet

Lányi Lala szerint a világ bármely pontjára eljuthat a magyar Depeche Mode Special Tribute
SzabadidőMiskolcBelföldVilágKultúra
Berlin, Franciaország, Olaszország – és talán egyszer a tengerentúl. Alig egy év alatt nemzetközi érdeklődést váltott ki a 101 Hang, az a különleges magyar produkció, amely a Depeche Mode dalait értelmezi újra szimfonikus zenekarral, férfikarral és népszerű hazai előadókkal. A decemberi, Budapesten tartandó koncertjük kapcsán a vidéki rajongókról sem feledkeznek meg a szervezők.
Több mint 60 állatfajra veszélyesek Magyarországon az elhagyott horgászeszközök
SzabadidőBelföldTudományKörnyezet
Magyarországon legalább 64 állatfajt fenyeget a járulékos fogásnak nevezett jelenség, amikor olyan állatból lesz zsákmány, amely nem célpontja a horgászatnak.
Tíz festési technika
SzabadidőMiskolcKultúra
Ha eddig kérdéses volt, hogy milyen díszítése lesz a húsvéti tojásnak, akkor segítünk. Íme tízféle tojásfestési technika.
Sátorbontás és tavaszi karbantartás a Selyemréti Strandfürdőben
Szabadidő
A medencék visszatöltését várhatóan a jövő hét közepén kezdik meg.