Ugrás a tartalomra

Naptej sem kellett: stresszoldó élmények várták az éjszakai csobbanókat

Létrehozva
Hosszabbított nyitvatartással és fergeteges zenékkel várta vendégeit az Ellipsum Élményfürdő is szombaton, a Strandok Éjszakáján. Az est hangulatfelelőse a NosPerdon csapata volt. 
Preview Image
Strandok Éjszakája az Ellipsumban Juhász Ákos képgalériája

A hagyományoknak megfelelően minden évben július utolsó szombatján hosszabbított nyitvatartással és különleges programokkal készültek országszerte több tucat strandon, gyógyfürdőben, termálfürdőben és aquaparkban.

Tökéletes ellazulásra számíthatott, aki Miskolctapolcát választotta: az Ellipsum pezsgőágyakkal, levegőbuzgárokkal, sodrófolyosóval, nyakzuhanyokkal, dögönyözőkkel, jacuzzival, valamint különböző masszázsfülkékkel csábította a strandolókat. Naptejre sem volt szükség: a csillagos ég alatt várták az élmények a komplexum vendégeit.

Ez is érdekelhet

Új albummal jelentkezett a Gedeon Reflects
SzabadidőMiskolcBelföldKultúra
A részben miskolci gyökerű banda pénteken mutatta be az új albumot a budapesti Muzikum Klubban.
Három az egyben: június elején rockzenével telik meg a Vasgyár
SzabadidőMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénKultúra
A Vasgyári Közösségi Ház kertje ad otthont a II. Rock Weekendnek június elején.
Öt táv közül választhatnak a hegyi maratonra érkezők
SzabadidőMiskolcSportSzabadidő
A 33. Bükki Hegyi Maraton-Kisgyörgy Ádám Emlékverseny elnevezésű nemzetközi terepfutó viadalt június 7-én, szombaton rendezik meg.
Óriásbuborék-show és Csiribiri-koncert is várja a családokat Miskolctapolcán
SzabadidőMiskolc
Ez a hétvége a gyermekekről, a családokról szól Miskolctapolcán.