Ugrás a tartalomra

Koncert, koncert hátán - képeken a Kocsonyafesztivál második estéje

Létrehozva
Talán még az első esténél is többen voltak kíváncsiak a Kocsonyafesztivál zenei programjára a szombati napon. Mocsári László kollégánk képgalériájával megkíséreljük bemutatni a március 4-ei estének a hangulatát a belvárosban.
Preview Image
Kocsonyafesztivál szombat este - Mocsári László képgalériája

Töretlen volt a népszerűsége a Kocsonyafesztiválnak a második este is. Szombaton az esti órákban az Erzsébet téren a miskolci zenekarok közül a Reborn, az Áll-a-tok, a Későn szóltál és a Sring sing zenélt.

A Villanyrendőrnél este nyolctól az Animal Cannibals, tíztől Csordás Tibi (Fiesta), tizenegytől Lotfi Begi, éjféltől pedig Pixa muzsikált. A Szent István téri nagyszínpadon Szécsi Viki és Vízi Viktor, a Mohikán, a Balkan Fanatic, a New Level Empire, a Paddy and the Rats lépett fel. A nap fénypontja a fesztivál külföldi sztrájvendégének koncertje volt, ők a Groove Coverage, majd Erős vs. Spigiboy zárta.

Az Avasi Kvaterka "forraltságokkal" és egyéb finomságokkal várta az érdelődőket a történelmi avason.

A Kocsonyafesztivál vasárnap kora este zárul, az aktualitásokról továbbra a Kocsonyafesztivál honlapján, mobilalkalmazásán, vagy Facebook oldalán talál részleteket.

Ez is érdekelhet

Szünetel a tankolás a CNG kúton hétfőn koradélutánig
Miskolc
A gázszolgáltató karbantartási munkálatai miatt, június 22-én, hétfőn várhatóan 8 és 14 óra között, a közforgalmú CNG üzemanyagtöltő állomáson nem lehet majd tankolni.
Képgaléria
Javítják, amit az idő rontott
MiskolcKultúra
A különböző restaurátorok munkáját ismerhették meg a Múzeumok éjszakáján, akik regisztráltak a programra. Több családot is érdekelt volna, mint amennyien befértek az apró műhelyekbe.
Képgaléria
Termelői Nap a Városház téren
Háztáji és kézműves termékekkel hívogatott a belvárosba a Miskolci Termelői Nap
MiskolcGasztro
Őstermelők és házi manufaktúrák hozták el portékáik legjavát a júniusi Miskolci Termelői Napra az igényes vásárlóknak.
Egy érkezett, egy távozott
MiskolcSport
Labdarúgás: az előző idényben tíz gólt szerzett Babinszky Bence Diósgyőrött folytatja pályafutását.