Ugrás a tartalomra

Bábelőadáson látogat el a gyerekekhez A kis herceg

Létrehozva
A Miskolci Csodamalom Bábszínház Antoine de Saint-Exupéry klasszikusát, A kis herceg című előadást mutatja be vasárnap.
Kép
A_kis_herceg_bábszínház.jpeg
Részletek A kis herceg című bábelőadásból. Fotók: Miskolci Csodamalom Bábszínház

A gyerekek nagy örömére "A kis herceg" látogat el barátaival a Miskolci Csodamalom Bábszínházba, május 4-én, anyák napján, 10.30-tól. A bábelőadásra kicsiket és nagyokat egyaránt várnak. További információ a bábszínház honlapján.

“Képzeljetek el egy aranyló hajú kisfiút, aki egy aprócska bolygón él és elindul, hogy felfedezze az őt körülvevő univerzumot! Útja során furcsa bolygókon jár, érdekes emberekkel találkozik, és végül a Földre érkezik, ahol egy igazi barátra lel" - olvasható a kedvcsinálóban.

Kép
A kis herceg bábelőadás - rózsa

Antoine de Saint- Exupéry klasszikusa "A kis herceg" egy varázslatos színházi kalandként tárul elétek: sok-sok fénnyel, zenével és természetesen bábokkal. Nevethettek, ámulhattok, és együtt gondolkodhatunk arról, miért fontos a barátság, mit jelent felelősséget vállalni valakiért és hogy mi is az őszinte szeretet - írják a darab beharangozójában.

Kép
A kis herceg bábelőadás - szereplő

Ajánlott életkor: 8+, időtartam: 60 perc, rendező: Sipos Imre, színpadra alkalmazta: Garajszki Margit, fordította: Rónay György, az előadás báb- és látványvilágát tervezte: Matyi Ágota, animáció: Nagy Tibor, zeneszerző: Nánási Péter

Ez is érdekelhet

Mutatjuk, hol nem lesz víz vasárnap Miskolcon
Miskolc
Miskolc több pontján hibaelhárítási munkálatokat végeznek az ÉRV Zrt. munkatársai vasárnap, ezért az érintett helyszíneken lajtos kocsikkal biztosítják az ivóvizet.
Képgaléria
Avasi Kvaterka
Élettel telt meg a Mélyvölgyi pincesor az Avasi Kvaterkán
MiskolcGasztroSzabadidő
Nyitott pincékkel, borokkal, zenével és nyári találkozásokkal telt meg szombaton az Avasi Kvaterka. A július 11-i programnak ezúttal a Mélyvölgyi pincesor adott otthont, ahol délután öt órától egészen hajnali kettőig várták a látogatókat.
Képgaléria
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Döntetlent értek el a piros-fehérek
MiskolcSport
Labdarúgás: negyedik felkészülési találkozóját hazai környezetben játszotta a diósgyőriek NB II-es csapata.
Képgaléria
fotó: Mocsári László
Esti libegőzéssel várták a látogatókat Lillafüreden
MiskolcSzabadidő
Hosszított nyitvatartással várta a látogatókat szombaton a Lillafüredi Libegőpark. Így az érdeklődők a bükki naplementét és az esti panorámát is a magasból csodálhatták meg.