Immár hetedik alkalommal szervezték volna meg Miskolcon a Petőfi-napokat, a Petőfi Sándor Könyvtárban, a Szeptember végén című vershez kapcsolódva az első őszi hónap végén.
A II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár Petőfi Sándor Könyvtára sajnálattal közölte, hogy a rendezvény technikai okok miatt elmarad.
Elmarad a Petőfi-napok
Létrehozva
A szeptember 25-26-ra (péntek-szombat) tervezett Petőfi-napok programja mindkét nap technikai okok miatt elmarad - közölte a II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár.
Ez is érdekelhet
Szabó Máté rendezésében látható a Sybill című operett Miskolcon
Október 10-én mutatja be a Miskolci Nemzeti Színház a Sybill című operettet Szabó Máté rendezésében. A miskolci társulat ismét egy grandiózus produkcióra készül, melyet annak is érdemes megnéznie, aki még csak ismerkedik az operett műfajával.
Válogatás a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál sikereiből
Idén szeptemberben rendezték meg a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivált, ahol hazai és külföldi alkotások egyaránt bemutatkoztak. A fesztivál több kiemelkedő filmje most újra látható lesz a Miskolci Művészetek Háza Uránia és Béke Art Mozitermeiben.
Elhunyt Koós Boglárka (frissítve!)
27 éves volt. A Miskolci Nemzeti Színház is részvétét fejezte ki.